Týchto 6 umelcov vaše deti určite milujú

Zdieľať
Befunky collage 3 2.jpg
www.instagram.com

V posledných rokoch sa na našej slovenskej scéne objavilo viacero ľudí či postavičiek, ktoré sa venujú detskej tvorbe a tešia tak naše deti svojimi pesničkami, príbehmi a videoklipmi. Okrem toho, že sú veľmi chytľavé, tak sa textmi snažia niečo deti aj naučiť, takže za to palec hore. Ani vy neviete niektoré pesničky, ktoré počúvajú vaše ratolesti dookola, dostať z hlavy?

Miro Jaroš

Miro Jaroš začal svoju kariéru ešte účinkovaním v prvej sérii Slovensko hľadá Superstar, odvtedy prešlo už celkom veľa času a jemu sa podarilo na sebe naozaj zamakať. Svedčí o tom, že sa dnes sa mu veľmi darí a asi nie je dieťa, ktoré by nepoznalo jeho meno. Má na konte viacero albumov, detských kníh a desiatky koncertov.

Smejko a Tanculienka

Táto podarená dvojica baví deti svojimi pesničkami a kostýmami. Na konte majú viaceré dvdčka, ktoré sú tvorené ich prerábkami tých najznámejších rozprávok, ktoré si pamätáte ešte vy z vášho detstva.

FÍHA tralala 

Keď  sa človek pozrie na túto postavičku, musí sa usmievať. Nejedno dieťa si želá mať takú istú čiapku, ktorá k nej patrí už neodmysliteľne. Fíha je škriatok, ktorý býva v múdrej knihe. Pomocou pesničiek, tančekov, básničiek, hier a riekaniek sa prihovára deťom a učí ich ako sa majú správať, a aký je svet.

Spievankovo

Táto dvojica je tvorená Máriou Podhradskou a Richardom Čanakym. Už roky prinášajú deťom veselé, ale aj poučné pesničky. A svojím optimizmom tešia nejedného malého diváka, a určite aj ich rodičov.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom