Učitelia aj spolužiaci jej hovorili, že je hlúpa. Ona im poriadne vytrela zrak

Zdieľať
Horizon33_2017 10 17_9 52 0.jpg

Keď sú všetci proti vám, je ťažké sa tomu postaviť. Nie však pre Phoebe. Táto Austrálčanka však dokázala, že keď je človek húževnatý a nevzdá sa, dokáže, čo si zaumieni.

Ako píše Phoebe, roky ju šikanovali kvôli tomu, že v škole nedosahovala dobré výsledky. Nerobila si však z toho ťažkú hlavu a brala to ako motiváciu.

Po tom, čo jej zistili dyslexiu, dysgrafiu a dyscalkuliu, sa v škole stala terčom výsmechu a všetci jej hovorili, že je príliš hlúpa.

„Smutné je, že práve kvôli šikane v škole, som bola príliš nervózna, aby som vedela postaviť sama za seba,“ povedala. Dnes však už tento problém nemá, pretože výsledky jej vytrvalej práce hovoria samy za seba.

Takto vyzerá jej odkaz:

Učiteľovi na univerzite, ktorý mi povedal, že sa očividne nezaujímam o svoje vzdelanie a rozplakal ma pred celou triedou, pretože som zle vyhláskovala nejaké slová.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 19.jpg

Rodičom, ktorí prosili učiteľov, aby pri mne ich deti nesedeli na matematike, pretože budú tiež hlúpe.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 20.jpg

A pre vzdelávací systém, ktorý ma zradil. Tento post je pre vás.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 21.jpg

V poslednom semestri na univerzite mi zistili dyslexiu, dysgrafiu, dyskalkuliu a poruchu sústredenia. Napriek tomu som dokončila svoje bakalárske štúdium a podporu som mala len počas jedného semestra. Teraz môžem hrdo vyhlásiť, že som štúdium ukončila s jedným z najvyšších hodnotení v ročníku.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 22.jpg

Takže všetkým, ktorí na urážali, že nespĺňam kritérium perfektného študenta, chcem odkázať, aby si dali pozor. Viacero znevýhodnených detí vám môže narušiť vašu hru svojim unikátnym spôsobom.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 23.jpg

P.S. Vďaka za všetko mojim úžasným priateľom, rodine, tútorom, ktorí mi vždy pomohli a podporili ma na mojej ceste.

Learning disabilities graduation phoebethefetus 24.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom