Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Úžasné a dojímavé video autistického chlapčeka, ktorý sa zaľúbil do Snehulienky, je hitom internetu.

Horizon33_2016 5 11_13 1 27.png
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Chlapček menom Jack Jack má dva roky a trpí autizmom. Nedávno ho jeho mama vzala do Disney Worldu, kde sa stretol aj s princeznou Snehulienkou. No a tá očividne malému chlapčekovi padla do oka.

Malý Jack Jack je pri stretnutiach s novými ľuďmi zvyčajne veľmi plachý. Keď sa však počas výletu do Disney Worldu stretol so Snehulienkou, bol ňou úplne očarený. A tak vzniklo toto dojímavé video, ktoré roztopí srdce aj toho najchladnejšieho človeka.

Horizon33_2016 5 11_13 2 1.png
youtu.beFoto: youtu.be

Jack Jack si sadol k Snehulienke a nespustil z nej pohľad. Potom sa na ňu dokonca aj „zvalil“ a zaľúbene sa na ňu pozeral.

Horizon33_2016 5 11_13 1 38.png
youtu.beFoto: youtu.be

Rozkošné video zverejnila matka malého Jacka na Facebooku a za krátky čas sa stalo virálne. Zaujímavé je, že žiadna iná rozprávková postavička mu tak nepadla do oka, ako mu do oka padla práve Snehulienka.

Horizon33_2016 5 11_13 1 7.png
youtu.beFoto: youtu.be

Chlapček nerozpráva a svoje emócie dáva najavo len veľmi zriedkavo, a tak bol tento moment pre jeho matku mimoriadne dojímavý.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 11. mája 2016Zdroj youtu.be © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: