Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Varovný signál pre všetkých, ktorí to s chudnutím preháňajú! Môžete dopadnúť aj takto…

Horizon33_2015-5-25_12-17-47
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Nezadržateľne sa blíži sezóna plaviek a s ňou spojené extrémne rýchle diéty, ktoré so sebou prinášajú nejedno nebezpečenstvo. Možno aj ty máš podobný problém ako Rachael Farrokh. Aj ona chcela schudnúť iba nejaké to kilečko, no vymklo sa jej to spod kontroly. Pre všetky ženy, dievčatá a dokonca aj pre mnohých chlapcov slúži jej príbeh ako varovanie, pretože nikdy nevieš, či sa to nemôže stať aj tebe.

Bývalá herečka mala pri výške 160 centimetrov optimálnu váhu niečo cez 60 kíl. No zaumienila si, že by sa jej hodilo, keby pár kíl schudla. Bohužiaľ, len pri tých pár kilách to nezostalo.

Rachael klesla ručička na váhe o neuveriteľných 40 kíl – vážila teda iba 20 kíl, čo je neskutočný extrém, ktorý sa nevidí tak často. Je nažive iba vďaka svojmu manželovi, ktorý sa o ňu nonstop stará. Je na tom až tak zle, že nedokáže chodiť, ledva prežíva. Otázne je, ako dlho toto týranie jej telo prežije.

https://www.youtube.com/watch?v=C3Xpk5b48Hs
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Anorexia je chorobný stav mysle, pri ktorom si postihnutý myslí, že jeho hmotnosť nie je normálna a mala by sa neustále znižovať. Pri pohľade do zrkadla sa ľudia, ktorým trčia iba kosti, vidia inak, ako v skutočnosti vyzerajú. Samozrejme, vždy sa vidia v tom najhoršom svetle.

https://www.youtube.com/watch?v=C3Xpk5b48Hs
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ako uvideol denník The Mirror poslednou šancou na záchranu  jej života by bola špecializovaná liečba v jednej nemocnici, kde sú ochotní ju prijať. Liečba je veľmi nákladná a z vlastných zdrojov si ju nemôže dovoliť financovať. V nasledujúcom, veľmi emotívnom videu, prosí dobrých ľudí, aby prispeli akoukoľvek čiastkou. Treba len dúfať, že jej liečba skutočne pomôže. No hlavné je, aby si Rachael uvedomila, že zmenu musí chcieť v prvom rade ona sama.

https://www.youtube.com/watch?v=C3Xpk5b48Hs
www.youtube.comFoto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor VeronDátum 25. mája 2015Zdroj www.dailymail.co.uk © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: