Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vek je naozaj len číslo. Presvedčí vás o tom aj táto babička z Čiech svojimi krásnymi dielami

Babka.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Na plnenie svojich snov nikdy nie je neskoro. A nemôže nám v tom zabrániť ani vyšší vek. Presne to si myslí aj babička, ktorá zaujala svet svojimi maľbami. 

V Českej republike žije babička menom Anežka Kašpárková. Aj keď má 91 rokov, je veľmi aktívna a prekvapila veľa ľudí svojou vášňou. Pomáha zdobiť domy v obci Louka na Hodonínsku na južnej Morave. Jej maľby sú rarita, ktorá pretrváva už 40 rokov.

Babka1.jpg
Foto: www.imgur.com

Anežka začala s maľovaním už dávno, keď si popri svojej práci uvedomila, že má čas na nejakú voľnočasovú aktivitu. Tak vsadila práve na maľovanie a postupne sa z nej stávala slávna žena. Aj dnes, napriek svojmu vyššiemu veku, sa tomu naplno venuje a udivuje množstvo ľudí po celom svete.

Babka2.jpg
www.youtube.com

Anežka vyvinula svoj vlastný štýl a vysvetľuje, prečo stále tak neúnavne chytá štetce do ruky. „Robím len to, čo sa mi páči a pokúšam sa trochu ozdobiť svet. Najobľúbenejším predmetom pri maľovaní sú kvety. Milujem kvety,“ hovorí babička.

Malba.jpg
www.youtube.com

Anežka je vzorom pre mnohých ľudí a dokazuje, že vek je naozaj len číslo. A taktiež to, aby sme nasledovali svoje sny, kým je to v našich silách. Aj keď už dosiahla naozaj vysoký vek, neprestáva maľovať a vytvára krásne umelecké diela.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 29. septembra 2017Zdroj www.einfachschoen.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: