Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

VIDEO: V krčme zachytili na videu ducha, zhodil slúchadlo pevnej linky

3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.dailystar.co.uk
reklama:
reklama:

V krčme Jamaica Inn sa už mnohé roky odohráva mnoho paranormálnych javov spojených s duchmi. No tentokrát bolo vyčíňanie poltergeista zachytené na kameru.

Cornwall je tradičné grófstvo, ktoré sa nachádza na najzápadnejšom poloostrove Anglicka. Právu tu sa nachádza spomínaná krčma Jamaica Inn.

www.jamaicainn.co.uk

Barmanka April po skončení otváracích hodín zostala v hostinci úplne sama, kým ešte pred odchodom umývala v kuchyni riad. Vtedy pevná linka pripevnená na stene vypadla zo svojho držiaka.

Pred spomínaným pádom telefónneho slúchadla sa najprv April obzrela. Počula totiž zvuk otvárania vchodových dverí, no nikto neprišiel.

Colin Symonds, ktorý tento paranormálny prípad vyšetroval, povedal, že išlo o vyčíňanie poltergeista.

www.dailystar.co.uk

Nebola to prvá paranormálna udalosť, ktorá sa odohrala v tejto krčme, takže April nebola až taká prekvapená. Nervózne sa usmiala a išla slúchadlo vrátiť na miesto.

Potom April napísala nočnému manažérovi hostinca, aby si prezrel videozáznam.

Okrem Symondsa sa týmto prípadom zaoberalo mnoho ľudí, no nikto z nich neprišiel so žiadnym racionálnym vysvetlením. Dokonca aj elektrotechnik potvrdil, že slúchadlo nemohlo vypadnúť samo od seba.

A čo si myslíte vy po zhliadnutí kamerového záznamu?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 8. marca 2018Zdroj www.dailystar.co.uk © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: