Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viral Brothers sú späť!!

Viral brothers.jpg
8
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Populárna zábavná dvojica, Erik Meldík a Čeněk Stýblo alias Viral Brothers, sa po dvoch rokoch vracia. Ich youtube kanál, kde majú 2,7 milióna odberateľov aj zásluhou anglického obsahu sa po dlhšom spánku znovu prebúdza.

Ak ste za ten čas zabudli o koho ide, tak si pripomeňme niektoré videá. Debilní kecy učitelek, Debilní kecy matek alebo pranky a pomsty, ktorými tiež dosiahli veľkú sledovanosť. Teraz táto dvojica prostredníctvom videa ohlásila návrat a v akom duchu by sa mal niesť, ak nie ako ďalší prank.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102733.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Samozrejme a už podľa spracovania videa je vidieť, že v tomto prípade nejde o skutočný prank ale vtipným videom vyrozprávaný prípech „prečo boli tak dlho preč.“

S

Erik začína rozprávanie na lúke s kvetmi v ruke a objasňuje nám posledné chvíle Viral Brothers. Hovorí o tom, ako dlhodobo a poriadne plánoval prank odplatu na Čeňka, avšak malo to skončiť šťastným koncom.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102803.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po jednej noci v bare sa Čeněk opil natoľko, že ho Erik s kamarátom naložil do kufra auta a tak ho chcel naposledy vystrašiť. Celé sa to pokazilo, keď potreboval Erik zastaviť na toaletu pri lese. Auto sa samovoľne rozbehlo, narazilo do kopy dreva a explodovalo aj s Čeňkom v kufri.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102820.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Po dvojročnom seba obviňovaní sa Erik vracia k hrobu svojho kamaráta a ľutuje, čo sa stalo. V tom prichádza skvelý a navyše veľmi podarený príhod Čeňka na scénu. Vyskočí z hrobu so slovami, že on je ten, čo vyprankoval svojho kamaráta. A že tam čakal dva roky, nech to má grády. Tu už je nad slnko jasné, že tento príbeh je veľmi kvalitne spravená scénka, ktorá však uvádza týchto majstrov prankov späť na scénu.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102839.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com

Budeme pozorne sledovať a sme zvedaví, aké videá nám táto dvojica odteraz prinesie. Ich nástup sa skutočne vydaril.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102924.bmp_.jpg
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 7. mája 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: