Viral Brothers sú späť!!

Zdieľať
Viral brothers.jpg

Populárna zábavná dvojica, Erik Meldík a Čeněk Stýblo alias Viral Brothers, sa po dvoch rokoch vracia. Ich youtube kanál, kde majú 2,7 milióna odberateľov aj zásluhou anglického obsahu sa po dlhšom spánku znovu prebúdza.

Ak ste za ten čas zabudli o koho ide, tak si pripomeňme niektoré videá. Debilní kecy učitelek, Debilní kecy matek alebo pranky a pomsty, ktorými tiež dosiahli veľkú sledovanosť. Teraz táto dvojica prostredníctvom videa ohlásila návrat a v akom duchu by sa mal niesť, ak nie ako ďalší prank.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102733.bmp_.jpg

Samozrejme a už podľa spracovania videa je vidieť, že v tomto prípade nejde o skutočný prank ale vtipným videom vyrozprávaný prípech „prečo boli tak dlho preč.“

S
s

Erik začína rozprávanie na lúke s kvetmi v ruke a objasňuje nám posledné chvíle Viral Brothers. Hovorí o tom, ako dlhodobo a poriadne plánoval prank odplatu na Čeňka, avšak malo to skončiť šťastným koncom.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102803.bmp_.jpg

Po jednej noci v bare sa Čeněk opil natoľko, že ho Erik s kamarátom naložil do kufra auta a tak ho chcel naposledy vystrašiť. Celé sa to pokazilo, keď potreboval Erik zastaviť na toaletu pri lese. Auto sa samovoľne rozbehlo, narazilo do kopy dreva a explodovalo aj s Čeňkom v kufri.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102820.bmp_.jpg

Po dvojročnom seba obviňovaní sa Erik vracia k hrobu svojho kamaráta a ľutuje, čo sa stalo. V tom prichádza skvelý a navyše veľmi podarený príhod Čeňka na scénu. Vyskočí z hrobu so slovami, že on je ten, čo vyprankoval svojho kamaráta. A že tam čakal dva roky, nech to má grády. Tu už je nad slnko jasné, že tento príbeh je veľmi kvalitne spravená scénka, ktorá však uvádza týchto majstrov prankov späť na scénu.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102839.bmp_.jpg

Budeme pozorne sledovať a sme zvedaví, aké videá nám táto dvojica odteraz prinesie. Ich nástup sa skutočne vydaril.

Zaznam na celu obrazovku 7. 5. 2018 102924.bmp_.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom