Vojak zomrel počas misie v Afganistane. Fotografie jeho dcérky a kamarátov dojímajú svet

Zdieľať
Baby.jpg

Niekedy je život jednoducho nespravodlivý a behom okamihu nám zmení všetky plány. Vie o tom aj táto žena, ktorá je napriek všetkému veľmi silná. 

Britt a Chris sa v októbri 2016 zobrali a tešili sa šťastnému mladému rodinnému životu. Bohužiaľ, v auguste 2017 ich zasiahla tragédia, keď bol Chris zabitý počas misie v Afganistane. Americký vojak zomrel pri útoku samovražedného atentátnika len týždeň po tom, čo zistil, že bude otcom.

Vojak.jpg

Britt zdieľala ničivé správy so svojimi fanúšikmi na Instagrame, kde napísala: „Zbohom môj hrdina. Môj človek. Môj upokojujúci hlas. Moja spriaznená duša. Môj svet. Môj vojak. Môj záchranca. Nikdy na teba nezabudnem. Nikdy nebudeš nahradený“. ​​Žena nemala inú možnosť, ako byť silná nielen kvôli sebe, ale aj kvôli tomu malému uzlíku, ktorý vtedy nosila pod srdcom.

Vojak1.jpg

17. marca 2018 sa narodilo krásne dievčatko a dostalo meno po svojom otcovi. „Bolo to bez neho už viac ako 8 mesiacov. Christian je teraz tu a nemôžem sa cítiť smutne. Mali sme plány a v žiadnom z nich som nikdy nemala v úmysle to urobiť sama. Chceli sme rodinu. Ale viem, že môžem urobiť všetko Christian, čo by Chris chcel. Dám jej život a lásku, ktorú by vždy mala. Sľúbila som, že ju budem ochraňovať s vášňou až do smrti.“

Vojak2.jpg

Chris vždy považoval svojich kolegov vojakov za súčasť svojej rozšírenej rodiny, za jeho bratov „armády“, takže Britt chcela, aby sa zapojili a zorganizovali spolu s ňou a dcérkou špeciálne fotenie. Stretla sa s vojakmi, ktorí sa vrátili domov z Afganistanu a videli ich dcérku po prvýkrát.

Vojak3.jpg

Približne 20 mužov oslávilo dievčatko nosiac vojenské uniformy. Fotografie sa dotkli sŕdc mnohých ľudí a ukázali skutočnú krásnu väzbu. Ako napísala Britt, je to „Christianina veľká rodina“.

Vojak4.jpg
Vojak5.jpg
Vojak6.jpg
Vojak7.jpg
Vojak8.jpg
Vojak9.jpg
Vojak10.jpg
Vojak11.jpg
Vojak12.jpg

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom