Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vojak nestihol prísť na pôrod svojej manželky, preto si ho pozrel cez telefón

Soldier father newborn military service coverimage.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com

Bez ohľadu na to, čo všetko vojak zažije počas svojej služby, tou najťažšou vecou je odísť na dlhý čas od rodiny. 

Pravedepodobne najťažšie je byť odlúčený od svojej rodiny a nechať si tak ujsť rôzne výnimočné príležitosti, napríklad aj narodenie dieťaťa. Vojaci majú výnimku a môžu ísť domov, ak má ich tehotná manželka zdravotné komplikácie.

Haley.jpg
www.facebook.com
Brooks Lindsey je vojak z Mississippi a takmer nevidel prvých pár minút života svojho dieťaťa. Vzhľadom k tomu, že vojaci majú dovolené cestovať späť domov pre narodenie ich dieťaťa len vtedy, ak je stav ženy komplikovaný, Brooks si myslel, že nebude môcť byť s jeho manželkou.

Vojak.jpg
Foto: www.imgur.com

Avšak telefonát od lekára jeho manželky Haley všetko zmenilo. „Lekár mi povedal, že môj tlak bol príliš vysoký, a dieťa bolo stresované a ja som bol preeklamptická,“ povedala. Doktor jej povedal, aby bola za hodinu v nemocnici, pretože pôrod musel byť vyvolaný. To Brooksovi udelilo povolenie vrátiť sa domov. Ale veci nešli tak dobre, ako sa očakávalo. Mohol si rezervovať letenku len na druhý deň ráno. „Bola som si istá, že už budeme mať dieťa“, povedala Haley.

Soldier father newborn military service 4 5af163de06464__700.jpg
Foto: www.imgur.com

Aj keď nedokázal prísť včas na pôrod a vidieť narodenie svojej dcéry, jeho let bol oneskorený, čo mu umožnilo vidieť všetko cez telefón. „Môj doktor povedal mojej svokre, aby vytiahla telefón a ukázala mu, čo sa deje,“ povedala Haley.

Vojak1.jpg
www.facebook.com

Napriek tomu, že vojak musel vstúpiť do lietadla, letiskový personál mu umožnil sledovať pôrod až do konca, keď počuli, ako doktor kričí: „Nenechajte ho nastúpiť na let! Je tu! Je tu! „.

Vojak2.jpg
www.facebook.com

Keď Brooks konečne prišiel, stretol sa s jeho dcérou a mal možnosť stráviť 4 dni so svojou rodinou. Veľa ľudí zideľalo príbeh tejto šťastnej rodinky a zároveň vyjadrovali vďaku vojakovi za jeho službu v armáde.

Takto Brooks sledoval pôrod live cez telefón

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 16. mája 2018Zdroj www.boredpanda.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,