Vojak nestihol prísť na pôrod svojej manželky, preto si ho pozrel cez telefón

Zdieľať
Soldier father newborn military service coverimage.jpg

Bez ohľadu na to, čo všetko vojak zažije počas svojej služby, tou najťažšou vecou je odísť na dlhý čas od rodiny. 

Pravedepodobne najťažšie je byť odlúčený od svojej rodiny a nechať si tak ujsť rôzne výnimočné príležitosti, napríklad aj narodenie dieťaťa. Vojaci majú výnimku a môžu ísť domov, ak má ich tehotná manželka zdravotné komplikácie.

Haley.jpg

Brooks Lindsey je vojak z Mississippi a takmer nevidel prvých pár minút života svojho dieťaťa. Vzhľadom k tomu, že vojaci majú dovolené cestovať späť domov pre narodenie ich dieťaťa len vtedy, ak je stav ženy komplikovaný, Brooks si myslel, že nebude môcť byť s jeho manželkou.

Vojak.jpg

Avšak telefonát od lekára jeho manželky Haley všetko zmenilo. „Lekár mi povedal, že môj tlak bol príliš vysoký, a dieťa bolo stresované a ja som bol preeklamptická,“ povedala. Doktor jej povedal, aby bola za hodinu v nemocnici, pretože pôrod musel byť vyvolaný. To Brooksovi udelilo povolenie vrátiť sa domov. Ale veci nešli tak dobre, ako sa očakávalo. Mohol si rezervovať letenku len na druhý deň ráno. „Bola som si istá, že už budeme mať dieťa“, povedala Haley.

Soldier father newborn military service 4 5af163de06464__700.jpg

Aj keď nedokázal prísť včas na pôrod a vidieť narodenie svojej dcéry, jeho let bol oneskorený, čo mu umožnilo vidieť všetko cez telefón. „Môj doktor povedal mojej svokre, aby vytiahla telefón a ukázala mu, čo sa deje,“ povedala Haley.

Vojak1.jpg

Napriek tomu, že vojak musel vstúpiť do lietadla, letiskový personál mu umožnil sledovať pôrod až do konca, keď počuli, ako doktor kričí: „Nenechajte ho nastúpiť na let! Je tu! Je tu! „.

Vojak2.jpg

Keď Brooks konečne prišiel, stretol sa s jeho dcérou a mal možnosť stráviť 4 dni so svojou rodinou. Veľa ľudí zideľalo príbeh tejto šťastnej rodinky a zároveň vyjadrovali vďaku vojakovi za jeho službu v armáde.

Takto Brooks sledoval pôrod live cez telefón

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom