Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Neuveriteľná radosť dievčatka, keď zistilo, že jej ocko, vojak, je v škole. Plakala od šťastia.

Deti.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Radosť malého dievčatka vás dojme k slzám. Prekvapil ju ocko, vojak, priamo v škole!

Mia Smith je malé dievčatko, ktorej často chýba ocko. On je totiž vojak a chodí od rodiny na dlhší čas. Teraz ale svoju malú dcérku neskutočne prekvapil, až plakala od šťastia.

https://www.youtube.com/watch?v=wnhYL5YO2eY
www.youtube.com

Mia chodila do triedy s deťmi, z ktorých niekoľko patrí do vojenskej rodiny. Preto sa ľahšie vyrovnáva so smútkom, keď je ocko preč. Tak isto ich podporuje aj učiteľ Xavier Flores. Takže keď chcel Miu otec prekvapiť, Xavier vedel hneď, čo má robiť. Povedal Mii, že môže volať s ockom cez skype. No to ešte netušila, že on je už v škole a o chvíľu budú spolu.

https://www.youtube.com/watch?v=wnhYL5YO2eY
www.youtube.com

Mia plakala od šťastia, keď ocka uvidela na kamere. No ešte väčšia radosť prišla o pár minút. Ocko povedal deťom, že nech hádajú, kde je. Hovoril im prvé písmenká a oni hádali mesto. Nakoniec im ukázal na kamere maskota ich školy a Mia hneď vedela, že jej ocko je nablízku. Začala za ním utekať a plakala od šťastia. Väčšiu radosť si ani nevieme predstaviť.

Pozrite si najúprimnejšiu detskú radosť!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 30. novembra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: