Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vrahovia filmári 1. časť. Ľudia, ktorí si svoje zločiny zdokumentovali

I'll kill anyone you wish...
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com mobile/f=CPIHVX/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

Názov článku asi nevyžaduje bližšie vysvetlenie ako to, že na svete existujú tak zvrátení ľudia, ktorí nielenže vraždia, ale svoje zločiny aj dokumentujú. Veľa z takýchto videí bolo nahratých online a nie je známe, ktorých linky sú ešte stále platné, preto do tohto článku nebudú zahrnuté a dúfame, že ich ani nebudete vyhľadávať. V tomto článku sa dočítate viac o dvojiciach, ktoré mali spoločnú záľubu nielen vo vraždení, ale aj filmovaní.

PÁRIK

V roku 2006 v Kansas City v Missouri polícia našla spálené telo Michelle Huff-Ricciovej v plytkom hrobe. Dôkazy im umožnili dostať povolenie na prehliadku bytu dvojice Richard Davis a Dena Rileyová, ktorí medzitým stihli ujsť. V byte polícia našla videá zachytávajúce mučenie a znásilnenie nielen Michelle, ale aj inej ženy, ktorej telo sa dodnes nenašlo. Počas osemdňového pátrania tento rozkošný párik pri úteku uniesol a znásilnil päťročné dievčatko. Vrahov sa podarilo chytiť. Súd v Jackson County za vraždu neznámej ženy udelil Richardovi trest smrti a Dene deväť po sebe idúcich doživotných trestov. Nešťastná porota videla videá tohto páru. Z vraždy Michelle boli súdení v Clay County, kde bola stanovená jej smrť, a tu pár dostal doživotie výmenou za priznanie sa. Prokurátor Daniel White vyjadril sklamanie, že nie je možné niekoho odsúdiť na trest smrti viackrát, pretože by tak urobili.

http://www.cbsnews.com/news/missouri-jurors-view-sex-torture-video/
www.cbsnews.com

HAPPY SLAP

V roku 2008 hrali dvaja tínedžeri Mark Masters a Sean Thompson násilnícku a brutálnu hru „Happy Slap“, čo vlastne ani hra nie je, keďže sa pri nej bijú nič netušiaci náhodní okoloidúci. V ten deň sa zamerali na 29-ročného Gavina Waterhousa a požiadali ich 15-ročnú kamarátku, aby „hru“ natočila na mobilný telefón. Chlapci sa chichotali a žartovali, keď mlátili Gavina, udreli ho viackrát do tváre a potom, ako spadol na zem, dokopali ho do bezvedomia. Gavin síce prežil tento brutálny útok, dostal sa domov, ale nebol schopný vyhľadať lekársku pomoc. O 3 dni Gavin zomrel- sám doma s prasknutou slezinou. Za to chlapci hrdí na svoju „prácu“, podelili sa o videozáznam s priateľmi a zdieľali ho na internete. Aj keď video poslúžilo ako výborný dôkazový materiál, brutálni tínedžeri dostali na súde každý po desať rokov v zariadení pre mladistvých a ich kamarátka dostala dva roky.

http://listverse.com/2016/10/25/10-twisted-murderers-who-filmed-their-crimes/
listverse.com

BITKÁRI

40-ročný Anthony Rees sa priatelil so svojimi mladými vrahmi Anthonym Fitzgeraldom a Davidom Bloomerom. Až kým jedného dňa nemal nenútenú poznámku na Fitzgeraldovu priateľku. Mladíci Reesa navštívili a keď boli návštevníci na odchode, Rees vyzeral podľa slov jedného zo svojich vrahov „ako niečo z hororového filmu“. Polícia dostala na prešetrenie podnet po tom, čo Fitzgerald ukázal matke svojej priateľky telefónom nahrané zábery (asi sa chcel pochváliť, ako chráni česť jej dcéry). Bloomer natočil Fitzgeralda ako nemilosrdne mláti Reesa až na krvavú kašu. Rees zomrel na mieste činu v dôsledku rozsiahleho krvácania do dýchacích ciest. Na súde si porota vypočula, že Rees bol tak dobitý, že jeho identifikácia bola možná len na základe odtlačkov prstov. Fitzgerald dostal doživotie, avšak v roku 2022 bude mať nárok na podmienečné prepustenie.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#Murderer mobile/f=CPIHVX/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com mobile/f=CPIHVX/s=DynamicRank
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 4. decembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: