Vyvolávanie duchov sa im vypomstilo! Matka s dcérou takmer zhoreli vo vlastnom dome!

Zdieľať
ohen

Vyvolávanie duchov sa nemusí vždy vyplatiť. Mysteriózny prípad z Veľkej Británie je toho dôkazom.

Matka Margaret Carroll (60) a jej nevlastná dcéra Katrina Livingstone (37) sa snažili prostredníctvom spiritistickej pomôcky, takzvanej tabuľky Ouija, skontaktovať so psom. Na ďalšie ráno takmer zhoreli vo vlastnom dome.

Na prvý pohľad bizarný prípad sa po odhalení ďalších súvislostí stáva ešte zaujímavejším. Prečo sa snažili skontaktovať práve so psom? Ich manžel a nevlastný otec ho totiž utopil a rozkúskoval. So svojho neľudského činu však obvinil čiernu mágiu. Pes mu odpovedal po svojom. Ženám nechal na stole odkaz, že čoskoro zomrú. Od smrti skutočne nemali ďaleko.

Na ďalšie ráno mohli susedia vidieť už len horiaci dom. Štipľavý dym zakrýval takmer celý pozemok, na strechu sa už stihli rozšíriť ohnivé jazyky. Strach z toho, že dom vybuchne, alebo že sa oheň rozšíri aj do ďalších domov, ich vyhnal z domov a  ulica bola evakuovaná. Matku s dcérou našli v záhrade v náručí ohňa. Obe ležia v nemocnici v kritickom stave. Ich dom je úplne zničený a navyše sa stali hlavnými podozrivými zo zločinu podpaľačstva.

Bola to pomsta zneucteného zvieraťa? Alebo len desivý žart? Ich otec bol už tiež predvolaný pred súd.

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom