Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

YouTuberka Evs Lok ti predstavuje tipy, ktoré ti uľahčia každodenný život!

Evs Lok.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Každý z nás potrebuje zopár dobrých rád k tomu, aby zvládol neľahké životné situácie, ktoré sa nám neraz postavia do cesty. Pár z nich si pre nás tentokrát pripravila YouTuberka Evs Lok.

Tuhý deodorant sa s čiernym či tmavým oblečením nemá moc v láske. Čo robiť v prípade, keď už tvoje tričko „zdobia“ nepríjemné fľaky? Zober si vreckovku a jednoducho po fľaku niekoľkokrát prejdi a uvidíš, že zmizne, ani nebudeš vedieť ako. Nabudúce si však radšej vyber na seba niečo so svetlejšími farbami – predídeš tak fľakom.

https://www.youtube.com/watch?v=VUqsMuy2Px8
www.youtube.com

V zimných mesiacoch na ochranu pier balzam nestačí. Evs má pri sebe pre istotu zubnú kefku, ktorá jej nadbytočnú kožu odstráni a pokožku na perách vyhladí. K dokonalému výsledku ešte použije kocku cukru, ktorú namočí do medu. Vyskúšaj, rozhodne to stojí za to.

https://www.youtube.com/watch?v=VUqsMuy2Px8
www.youtube.com

Tento typ ocenia hlavne tie z nás, ktoré svoje špirály striedajú „jedna radosť.“ Ak sa s tou súčasnou ešte nechceš rozlúčiť, nezúfaj. Do pohára nalej vriacu vodu a na pár minút do neho vlož svoju (už takmer vyschnutú) špirálu. V tomto momente začneš veriť v zázraky ?

https://www.youtube.com/watch?v=VUqsMuy2Px8
www.youtube.com

Určite poznáš ten nepríjemný pocit, keď ťa niekto upozorní na to, že máš rozopnutý rozparok. Aby sa ti to už nestávalo, použi krúžok z kľúčov.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor turkotovaveronikaDátum 15. novembra 2016Zdroj www.youtube.com NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: