Záhadné video o duchovi, ktorý sledoval chlapca na bicykli, bolo objasnené

Zdieľať

Pred pár dňami sa internetom roznieslo desivé video. Mama natáčala svojho chlapca, ktorý sa učil bicyklovať. Neskôr si všimla, že jej dieťa pozoroval aj niekto iný – staromódne vyzerajúci duch z blízkej budovy.

Louise Denton z Devonu zobrala jej 5-ročného syna na prázdne parkovisko, kde sa učil bicyklovať. Jej manžel medzitým išiel vyvenčiť psa na neďaleké pole.

Keď si Louise večer v posteli prezerala video, tak si v pozadí všimla stáť v budove záhadnú postavu. Vyzerala ako duch ženy odetej v staromódnych šatách. Vlasy mala v drdole a na rukách mala biele manžety.

https://www.mirror.co.uk/news/weird-news/mystery-ghost-seen-standing-over-12762677

Žena ukázala video aj jej partnerovi, ktorý tiež nedokázal vysvetliť, kto alebo čo sa vo videu objavilo. Nakoniec sa odhalilo, že osoba na videu nebola žiadnym duchom obyvateľa penziónu.

Video, ktoré vystrašená žena zdieľala na sociálnych sieťach, uvidel jeden muž. Bol to muž, ktorý bol zachytený na danom videu:

Ukázalo sa, že na videu sa zjavil ochrankár menom Alex Warren, ktorý pracoval v penzióne už 4 roky. Muž vysvetlil, že vnútri budovy nosí čierny kardigán a iba na vonkajšie obchádzky si oblieka jeho uniformu.

Alex sa priznal, že sledoval a obdivoval chlapca, ktorý sa učil jazdiť na bicykli. Dúfa, že celú situáciu objasnil. V penzióne pracoval dni aj v noci a tvrdí, že v ňom žiadny duch nebýva.

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom