Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena dopriala chorej sučke tie najkrajšie posledné mesiace v jej živote

Pes husky.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Bohužiaľ, zdravie si nevyberie nikto z nás, a ani zvieratá. Táto sučka huskyho si toho prežila veľa, no nakoniec sa u nej objavila nevyliečiteľná choroba. 

24-ročná Lindsey Hutslarová z Ohio miluje nadovšetko svoju päťročnú sučku huskyho menom Irie. Avšak, keď sa pred štyrmi mesiacmi dozvedela zlú správu, že jej pes je nevyliečiteľne chorý, pretože má rakovinu nosa, zrútil sa jej svet.

Po tom, čo prekonala prvý šok z hororovej diagnózy, sa Lindsey rozhodla urobiť pre Irie jej posledné mesiace života čo najkrajšie. Preto pripravila zoznam vecí, ktoré jej verný spoločník mal ešte pred smrťou zažiť.

Program zahŕňal nielen kulinárske zážitky ako steak na večeru, psie sušienky a šišky, ale Lindsey tiež plánovala činnosti, ako je výlet kajakom, s koňmi a iné. Rôzne zážitkové fotky a pedikúra boli tiež súčasťou ich zoznamu úloh.

K vrcholom pravdepodobne patrila návšteva hasičskej stanice, pretože Irie milovala zvuk sirény, ktorú mohla počuť aj na oslave jej 5-tych narodenín, kde sa zhromaždili všetci priatelia okolo nej a bol to jeden z jej najkrajších dní v živote.

Počas všetkých týchto nezabudnuteľných zážitkov nádor neustále rástol od veľkosti vlašského orechu, až po veľkosť golfovej loptičky. Navyše, rakovina sa rozšírila do zvyšku jej tela. Stav Irie sa zhoršil zo dňa na deň. Vtedy sa Lindsey s lekárom rozhodli, že jej utrpenie ukončia.

Jej posledné chvíle života strávili na jednom z jej obľúbených miest, v parku. Lindsey hladila svoju najlepšiu priateľku, až kým neprišiel lekár. Takže Irie upadla onedlho do svojho večného spánku vo svojom obľúbenom parku pokrytá listami zo stromov.

Silné puto, aké bolo medzi Lindsey a Irie sa nevidí tak často. Lindsey bolo veľmi smutno, že neexistuje iné riešenie. Zvládla to však s vedomím, že posledné štyri mesiace života urobila pre svoju sučku tými najkrajšími, a to bolo najlepšie, čo mohla pre ňu urobiť.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 4. októbra 2017Zdroj www.einfachschoen.me © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: