Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si myslela, že má bolesti kvôli obličkovým kameňom. No v nemocnici pravá príčina všetkých doslova šokovala.

Babo 3.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.facebook.com
reklama:
reklama:

Takéto prípady nie sú ojedinelé a veľa ľudí len nechápavo krúti hlavou nad tým, ako to žena nemôže odhaliť.

Jeden večer volala Stephanie Jaegers svojmu manželovi Michaelovi v panike. Mala totiž silné bolesti brucha a myslela si, že bolesť je výsledkom obličkových kameňov. Michael sa ponáhľal domov a zaviezol Stephanie do nemocnice.

Krátko po tom, čo pár navštívil lekárov, sa dozvedeli ohromujúcu pravdu. Stephanie nemala vôbec obličkové kamene. Bola tehotná a prišiel pôrod.

https://www.youtube.com/watch?v=9QE1Nnnz6OQ
www.youtube.com

Stephanie a Michael boli úplne v šoku. Nielenže nemali najmenšie tušenie, že je tehotná, ale pôrod prebehol do 30 minút. Koniec koncov, lekári oznámili žene, že je tesne pred menopauzou a je pravdepodobné, že matka troch detí už nebude viac rodiť.

Otázka, ktorú počúvala stále dookola bola: „Ako si nemohla vedieť, že si už 8 mesiacov tehotná?“ Verte, že si ju manželia dávali navzájom viackrát, keď počuli podobné príbehy, ako je tento.

https://www.youtube.com/watch?v=9QE1Nnnz6OQ
www.youtube.com

Kvôli tomu, že Stephanie bola diagnostikovaná menopauza, brali to ako dôvod hormonálnej nerovnováhy, čo bolo následne spojené s tehotenstvom. Najviac bizarná časť bola, že jej pokračoval menštruačný cyklus, ktorý je vzácny, ale môže sa to stať. A nakoniec si Stephanie ešte aj zlomila členok a posledné dva týždne mala obmedzené pohyby. To všetko dohromady vylučovalo v ich mysliach možnosť tehotenstva.

https://www.youtube.com/watch?v=9QE1Nnnz6OQ
www.youtube.com

„Dúfame, že to pomôže vysvetliť niečo o tom, ako a prečo sme nevedeli o tehotenstve a bol to pre nás taký šok. Nedokážem ani vysvetliť tú škálu emócií, ktoré sme zažili počas posledných 12 hodín. Väčšina rodičov má na plánovanie viac ako 9 mesiacov, my sme to vedeli len 30 minút vopred. Našťastie sme ušetrili veľa detského oblečenia po starších deťoch a moja rodina je naozaj nadšená, že sme sa rozšírili o ďalšieho člena. Mama mi včera povedala, že Boh nám dáva len toľko, koľko sme schopní zvládnuť“.

Bolesti ženy mali úplne inú príčinu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 25. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: