Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena našla v záhrade starý náramok. No ten ukrýval neskutočný príbeh!

Naramok.png
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Stalo sa vám už, že ste našli niečo zaujímavé alebo netradičné staré niekoľko rokov? Táto žena má s tým tiež skúsenosť. 

Jedného dňa bola Annette v záhrade pri jahodách. Zatiaľ čo tam robila poriadok, našla tvrdý predmet pokrytý špinou. Keď ho zdvihla a utrela špinu, všimla si, že sa jedná o náramok. Ešte bližší pohľad odhalil nápis. Patril vojakovi menom Jonathan. Bolo tam uvedené jeho meno, hodnosť a deň,  v ktorý zomrel (v roku 2003). Nemala poňatia, ako to skončilo v jej záhrade.

Tak vystopovala Jonathanovu rodinu a dala im náramok aj s listom. „Ako to prišlo do mojej záhrady v Minnesote, to netuším. Možno kompost z nášho mesta? Mimochodom, môj jahodový záhon má teraz meno a navždy sa nazýva Jonatánov záhon. Vďaka za zdieľanie takéhoto statočného života tvojho syna“, hovorí Annette. Jonathanova matka Barbara Rozier ho dostala. Celá vec sa jej samozrejme dotkla.

Niektorí nemajú pamiatku na ich dieťa, ktoré bolo zabité alebo zomrelo vo vojne. Moja prvá myšlienka bola: Táto žena je matkou a ona myslí ako matka a snažila sa nás vypátrať“, hovorí matka vojaka. Rodina je rada, že má pamiatku na svojho hrdinu.

Toto skrýval náramok, ktorý našla žena v záhrade!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 22. mája 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: