Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena na pláži chvíľu pozorovala mladú dievčinu. Neskôr jej na Facebooku napísala tento odkaz!

Woman 909323_640.jpg
5
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.pixabay.com
reklama:
reklama:

Pozrite sa, čo žena odkázala mladej dievčine po tom, ako ju pozorovala na pláži! 

Je teplý letný deň na americkej pláži. Matka po tridsiatke sedela so svojimi dvomi deťmi v piesku. Vedľa nich sedela skupina mladých ľudí. Všetci mali asi 16 rokov a tešili sa teplému dňu. Smiali sa, rozprávali a počúvali hudbu. Ale matka sa sústredila len na jednu vec.

Žena pozorovala mladú dievčinu, čo si užívala pekný deň s partiou na pláži.

5cf58960dd0bc97323549bf06d923dbc.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Neskôr napísala odkaz tejto dievčine na Facebooku. A takto znel:

„Pre teba, drahé dievča v zelených bikinách:

Som žena, ktorá sedela na uteráku vedľa vás. Žena s chlapcom a dievčaťom. Po prvé, chcem povedať, že som naozaj rada, že sme sedeli vedľa vás. Tento krátky okamih, v ktorom sa naše cesty a náš smiech pretínali. Páči sa mi, ako sa naše rozhovory prekrývali a vaša hudba vypĺňala vzduch.

Píšem ti, pretože som si ťa všimla. Všimla som si, ako si vyzerala. Všimla som si, ako si sa skrývala za svojimi priateľmi a tričko si si vyzliekla, keď si si bola istá, že sa nikto nepozerá. Všimla som si, ako starostlivo si sedela na uteráku a zakrývala si si  brucho rukami. Všimla som si, ako si sklonila hlavu, zastrčila vlasy za uši, bez odhalenia brucha. Všimla som si, ako si sa dostala až do vody. Ako si nervózne prehltla, keď si sa obnažila pred priateľmi. Opäť si si vytvorila bariéru okolo svojho tela pomocou rúk.

Nehanbite sa za svoje telo, užívajte si život, kým to je možné.

3b3094144c6449c6c82baf03639fd9be.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Chcela by som ti povedať toľko. Pretože predtým, než som bola žena s deťmi, bola som dievča v uteráku. Bola som ako ty. Keby som mohla cestovať späť v čase, tak by som si len užívala svoj život, než aby som sa zapodievala týmito problémami. Chcela by som ti povedať, že máš nádherný úsmev a aká škoda, že si sa toľko schovávala a neusmievala si sa častejšie. Chcela by som ti povedať, že telo, za ktoré si sa tak hanbila, je krásne. 

Nezapodievajte sa problémami, ktoré vlastne ani problémy nie sú.

E48daf24d80a12e24655d30fee7fd356.jpg
sk.pinterest.comFoto: sk.pinterest.com

Chcela by som ti povedať, že ťa bude milovať človek napriek telu, aké máš a bude ho mať naozaj rád. Každá krivka, každá jamka, každá vráska a každé materské znamienko. Táto osoba bude milovať obraz ponúkaný v tvojom tele. A keď nie, potom si nezaslúži tvoju lásku. Ale čo ti môžem povedať, som len tá žena vedľa vás. Ale vieš čo? Som so svojou dcérou tu, dievča v ružových plavkách, ktoré sa hrá v mori a je posypané pieskom. Jej jediným záujmom bolo, aká bude voda.

My všetci si zaslúžime byť milovaní, tak neriešte problémy, ktoré vlastne problémy ani nie sú.“

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 31. júla 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: