Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Žena si pri česaní našla za uchom hrčku. No to najhoršie ešte len nasledovalo!

0b8227272f5210e8e539c1570f8e5f7b1 800x397.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Z obyčajnej neškodnej hrčky sa vykľul nádor, ktorý žena nečakal ani v najhoršom dne!

Angie je matka, ktorá si jedného dňa počas česania vlasov objavila malý výrastok za pravým uchom. Bol o veľkosti mandle. Navštívila kvôli tomu niekoľkých lekárov, ale všetci jej povedali, že je to neškodné a že sa nemá znepokojovať. Ale výrastok pokračoval v raste a začal ovplyvňovať Angien život. Hanbila ísť ku dverám a schovávala sa pod jej dlhé vlasy. Čoskoro bola však hrča na jej tvári veľká ako pomaranč.

Žena sa schovávala za svojimi dlhými vlasmi.

050836ca27b71b6226156e4ffff2b7d7.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Nakoniec sa z toho vykľul nádor, ktorý jej žiadny doktor nechcel odstrániť. Povedali Angie, že je to príliš nebezpečné. Operáciou by mohli ľahko poškodiť jej lícne nervy. Tak by zostala ochrnutá navždy jej tvár. Znetvorenie ju ťažilo na mysli a tak jej bola diagnostikovaná depresia. Nechcela vidieť viac nikoho mimo svojej rodiny a neodvážila sa ísť už medzi ľudí.

Angie už nechcela chodiť ani medzi ľudí.

346d92b0293def2ca9fbdf15d77dd826.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Keď sa jej utrpenie stalo neznesiteľným, Angie sa obrátila na televízny program „doktori“, ktorý pomáha ľuďom s chorobami, ktoré si vyžadujú nákladné operácie. Špecialisti navštívili ženu a spolu prekonzultovali jej prípad. Nakoniec sa odvážili k tomu, v čo iní nechceli veriť. Úplne odstrániť veľký nádor z Angiených líc a vrátiť jej normálny vzhľad. Napriek vysokým rizikám Angie chcela operáciu. Počas dlhej a náročnej šesťhodinovej operácie sa expertom podarilo odstrániť nádor a vrátiť jej tvár do pôvodnej formy.

Žena nakoniec našla pomoc a nádor jej odstránili.

F9edebc48dedc7032808d07f046fc78c 595x800.jpg
www.facebook.comFoto: www.facebook.com

Angie je nielen navonok transformovaná. Znovu sa usmieva a jej oči žiaria. V neposlednom rade môže zase ísť von, bez toho, aby sa neustále bála, že sa niekto na ňu pozerá alebo sa jej dokonca smeje. Našťastie sa jednalo o nádor, ktorý bol neškodný. Angie sa stále lieči a je na najlepšej cestesa z toho úplne dostať.

Hrčka za uchom sa premenila na nočnú moru!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 4. augusta 2016Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: