Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ako bolo Gogovi v Nórsku a prečo bol v detských domovoch?

Gogo 2.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

Dano má veľa noviniek. Okrem toho, že zverejnil prvé video zo svojej expedície v Nórsku, povedal niečo aj o tom, že začína motivovať mladých ľudí, ktorí nemali šťastie žiť v kompletnej rodine.

Gogo ako vieme, bol na menšom výlete v snehom zapadnutej krajine, kde sa musel spoliehať v prvom rade sám na seba. Jedlo vo vreckách, omrznuté prsty na nohách, aj prevarená voda zo snehu. Toto všetko musel absolvovať a podľa jeho slov mu to dalo veľmi veľa do budúcnosti.

Sám sa vyjadril, že má v pamäti také množstvo zážitkov, že predsa len jedno video by bolo strašne málo. Môžeme ešte očakávať ďalšie dve, vďaka ktorým aj my nahliadneme, aké extrémne podmienky museli účastníci podstúpiť.

Daniel na svojom kanáli dosiahol už vyše 1,5 milióna odberateľov a preto sa rozhodol urobiť menší špeciál. Ako už sám niekoľkokrát hovoril, mal pekné detstvo a milujúcu rodinu. Nie však každý má takéto šťastie a preto navštívil krízové centrum Dorka v Košiciach, Detský domov Lastovička v Trenčíne a Detskú fakultnú nemocnicu v Bratislave.

Spolu s otcom sadli do auta a rozhodli sa potešiť veľa detí menšími darčekmi a besedou o tom, čo Gogo vlastne robí a aké majú dnes možnosti vo svojom rozvoji.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SifkaDátum 24. apríla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: