Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Chválenkári #14: Svadobné topánky, ktoré voňajú peniazmi

chvalenkari xy
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Vďaka novým chválenkárom sa opäť môžeš preniesť do zaujímavých destinácii, pozrieť sa ako vyzerajú svadobné topánky od Louboutina a nahliadnuť na Pohodu. Čo zaujímavé si zažil tento týždeň ty? 

Alessandra Ambrosio používa hastag #foreveronvacation, čiže navždy na dovolenke, veľmi často. Tentokrát z Ria De Janeira.  *good*

?☀️? o fim de semana ta só começando !!!! Delícia de #Rio #foreveronvacation #mygirl

A photo posted by @alessandraambrosio on

John Legend objavoval spolu s ďalšími umelcami čaro Švajčiarska. Tu sa musí pracovať výborne!  *acute*

Beautiful Locarno, Switzerland! #moonandstarsfestival2015

A photo posted by John Legend (@johnlegend) on

Čerstvého alpského vzduchu sa bol nadýchať aj Sam Smith.  :-)

I'm in heaven, I'm in heaven

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Nicki Minaj okúsila históriou nabité Taliansko.

I am now in #Italy ???? this is really my view. ??? see u guys in a few hrs ?

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Dopriala si hotel s priam kráľovskými posteľami s baldachýnom.  *cool*

?

A photo posted by Nicki Minaj (@nickiminaj) on

Avicii sa vybral na Ibizu tiež pracovne. Chcel by si mať takúto „kanceláriu“?*good*

Ibiza, so happy to be back for another year – see you @ushuaiaibiza tonight

A photo posted by Avicii (@avicii) on

Gwyneth Paltrow si užíva v talianske pláže. *yes*

Buongiorno Positano, piccolo gioiello ??

A photo posted by Gwyneth Paltrow (@gwynethpaltrow) on

V týchto lodičkách sa vydávala Nicky, sestra Paris Hilton. Loubotin jej stvoril biele črievice a s menom aj dátumom svadby. Teraz si ich môže vyložiť do poličky.  *blum*

Love these custom-made @LouboutinWorld heels. The perfect wedding shoes. ? #Loubs #MrsRothschild

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Jason Derulo potrebuje poradiť zelené alebo čierne? Hlasujeme za zelenú, čo ty?  *acute*

What's your vibe? Low key sexy sleak black. Or b$+%h I'M HERE lime green? #i8

A photo posted by Jason (@jasonderulo) on

Mariah Carey si zaspomínala na svoju výpravu do Izraelu. Jazda na ťave je očividne nezabudnuteľná.  *good*

#FBF Roc and Roe's magical adventure in the Holy Land. #travel #israel #camel #adventure #mariahcarey

A photo posted by Mariah Carey (@mariahcarey) on

Niekoľko tisíc hudobných nadšencov nielen zo Slovenska strávilo uplynulé dni na festivale Pohoda 2015. O nenapodobiteľný zážitok sa postarala napríklad aj Bjork s jej farebnou šou. Bol si tam?  :-)

Bjorkine farbičkovo #trencin #pohoda2015

A photo posted by Tina Herelova (@tinaherelova) on

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 12. júla 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: