Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Čo najviac zamrzelo Gejmra pri konci youtube kariéry Jirky Krále?

Fan_art___mc_skin_youtuber_gejmr_by_darkrain17 dakrgi2.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Jeden z popredných Youtuberov českej scény a zároveň blízky priateľ Jirky Krále, Gejmr zverejnil video, kde hovorí o konci kariéry svojho blízkeho priateľa.

Gejmr je youtuber skrytý za anonymitou, ktorý sa do povedomia divákov dostal najmä vďaka hre Minecraft. S Jirkou sa pozná už viac ako 5 rokov a za ten čas si vybudovali medzi sebou naozaj silné priateľstvo.

Maxresdefault.jpg
Foto: www.imgur.com

Aj práve preto bol ako jeden z jeho najbližších priateľov neoboznámený o pripravovanom konci. Táto skutočnosť Gejmra zamrzela úplne najviac na celej tejto udalosti. O konci svojho kamaráta, s ktorým má aktuálne rozbehnutých aj pár herných sérií, sa dozvedel až na plánovanej predpremiére Jirkovho dokumentu – Byl jsem Youtuber.

Hqdefault.jpg
Foto: www.imgur.com

Dôvodom zatajenia tejto skutočnosti bol fakt, že jedine Gejmr by dokázal Jirku či už priamo alebo nepriamo prehovoriť k pokračovaniu. Za túto skutočnosť sa Gejmr v ďalšej časti svojho vyjadrenia úprimne poďakoval.

Jb71fc3b_v12.jpg
Foto: www.imgur.com

Okrem toho nám prezradil aj pár noviniek. Tá prvá sa týka ich herných sérií, ktoré sa týmto koncom nerušia, ale budú mať pokračovanie. Háčik je jedine v tom, že si naň fanúšikovia budú musieť nejaký ten čas počkať. Druhou vecou, ktorú Gejmr nechcene prezradil, je množstvo vecí, ktoré sa nakoniec nedostali do Jirkovho dokumentu a čakajú na zverejnenie. Či už však vyjdu von ako bonusy alebo sa nikdy na verejnosť nedostanú je vo hviezdach.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 12. septembra 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: