Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivé mestské legendy pochádzajúce z Ameriky – 11. časť

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

Keď ide o desivé mýty a legendy, tak Amerika nie je žiadnou výnimkou. V každom štáte sa nájde strašidelný príbeh, o ktorom sa povráva do dnešného dňa.

Rhode Island: Diablova stopa

V lese v North Kingstone sa nachádza skala, na ktorej je odtlačok ľudskej nohy a odtlačok kopyta.

Podľa legendy zabila žena tmavšej pleti muža bielej pleti a po vražde sa vydala na útek. V lese ju však dolapil iný muž, svedok vraždy. Žena vykríkla a a v snahe zachrániť sa poprosila Diabla o pomoc.

Muž, ktorý ju však chytil, bol Diabol. Aby dokázal svoju identitu tak dupol do jednej zo skál a zanechal na nej svoj odtlačok kopyta. Potom sa Diabol vzniesol do vzduchu a ženu zobral zo sebou.

Nie je jasné, komu patrí odtlačok bosej ľudskej nohy na skale, ide však pravdepodobne o ženu, ktorú si so sebou zobral Diabol.

rifootprints.com

Južná Karolína: Smrť Júlie Legare

V rokoch 1800 žila bohatá rodina, ktorá vlastnila mnohé domy a pozemky. Dcéra rodiny, Júlia Legare, jedného dňa náhle ochorela a zomrela. Jej telo pochovali do rodinného mauzólea.

Ubehlo mnoho rokov, kým zomrel ďalší člen rodiny Legare. Keď bola rodinná hrobka znova otvorená, aby ho pochovali, tak v nej nenašli všetko tak, ako predtým. Pozostatky dcéry Júlie sa nachádzali mimo jej truhlu.

Ukázalo sa, že Júlia nezomrela, ale padla len do kómy. Zobudila sa, dostala sa von z truhly, no zo zamknutého mauzólea už nedokázala uniknúť.

Potom, čo rodina odhalila túto desivú skutočnosť, tak dvere ich hrobky už nedokázali byť zatvorené. Nie preto, lebo ich rodina kvôli strašnej smrti Júlii nechávala otvorené, ale preto, lebo dvere sa jednoducho vždy samy od seba otvorili. Každý veril, že za to mohol duch Júlie. Dievča už nikdy nechcelo zostať uväznené v rodinnej hrobke a tak vždy otvárala jej dvere.

sk.pinterest.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 12. júla 2018Zdroj www.thisisinsider.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: