Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Desivý príbeh: Morské riasy

2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.shutterstock.com
reklama:
reklama:

Opäť je tu jeden z krátkych strašidelných príbehov. Tentokrát si prečítate príbeh o starej mame a jej desivom zážitku z mladosti.

Moja stará mama vyrastala v chudobných štvrtiach Chicaga. Jej rodina bývala v malom dome blízko prístavu. Počas jedného horúceho dňa starká a jej sestra objavili nepoužívanú drevenú promenádu v blízkosti opusteného skladu. Toto miesto mali len pre seba a trávili na ňom celé dni. Často si sadli na koniec móla a len sledovali západ slnka. Nohy si pritom chladili v kalnej vode, pričom ich šteklili morské riasy.

hiveminer.com

Neskôr sa stará mama z Chicago odsťahovala.. Keď sa po pár rokoch vrátila, tak bol sklad pri jej obľúbenom móle zničený. Stará mama bola zvedavá, čo sa so skladom stalo a či si môže kúpiť pozemok, na ktorom sklad kedysi stál. Na toto miesto mala veľa pekných spomienok a nechcela ho len tak opustiť.

Na úradoch sa dozvedela, že sklad patril jednej mafii, ktorá ho využívala na vykonávanie prostitúcie. Mafia a jej činnosti boli odhalené vďaka telám prostitútok, ktoré boli nájdené vo vodách pri sklade. Všetky ženy boli zviazané a nohy mali zaliate betónom.

Telá boli objavené rybárom, ktorý zbadal pod povrchom vody plávať divné morské riasy. Boli to vlasy utopených žien.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 23. apríla 2018Zdroj the-line-up.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: