Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Dlhé roky mal nadváhu, no až jeho diagnóza ho donútila začať niečo so sebou robiť

Muz 1.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia majú problém schudnúť, aj keď sa ako snažia. Iní zas nerobia pre to nič a sú spokojní so sebou aj pri nadváhe. No až do chvíle, kedy sa dostavia zdravotné problémy.

29-ročný Justin Greene mal odmalička nadváhu. Ale z väčšej časti za to mohli rôzne problémy. Býval často chorý. „Nikdy som nebol úplne v poriadku“, hovorí Greene.

https://www.youtube.com/watch?v=qPttMUpRiM0
www.youtube.com

Rovnako ako mnoho ľudí, ktorí majú nadváhu, Greene chcel dodržiavať diétu a chodiť do posilňovne. Ale problém bol v tom, že nikdy s tým nezačal. Ako dieťa bojoval s astmou a starosti rodiny o jeho zdravie boli na dennom poriadku. Napriek tomu, nikdy nepodnikol žiadne kroky k zmene. Jeho hmotnosť nijako neovplyvnila ani jeho prácu, keď pracoval ako technik v nemocnici v Stockbridge.

https://www.youtube.com/watch?v=qPttMUpRiM0
www.youtube.com

No keď dosiahol nové maximum a jeho váha sa opäť zvýšila, začal mať problémy. Išiel na krvné testy, ktoré odhalili, že má diabetes 2. typu. Okamžite si spomenul na svoju manželku a dcéru, že tu nemusí byť pre nich, ak sa jeho zdravotný stav zhorší.

https://www.youtube.com/watch?v=qPttMUpRiM0
www.youtube.com

Na druhý deň išiel rovno do posilňovne a aj keď bol prvý týždeň drsný, šiel ďalej, neustále myslel na svoju rodinu. Dnes Greene stratil štvrtinu svojej váhy. Vyzerá a cíti sa ako iný človek. Okrem toho, že schudol, upravil sa mu aj cukor v krvi. Teraz už mu jeho telo umožňuje takmer všetko. Dokonca si môže užiť aj skydiving, či bicyklovanie, na ktoré sa veľmi tešil.

Rodina ho poháňala vpred!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. januára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: