Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hrôzostrašné a nechutné videá ktoré existujú, no nikde ich nenájdete

4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.vulture.com
reklama:
reklama:

Nasledovné videá nenájdete na internete preto, lebo ich obsah je príliš nevhodný či ohavný. Aj keby ste tieto záznamy mohli nájsť, tak by ste ich pravdepodobne vidieť nechceli. To, čo je na nich totiž vyobrazené, sa skutočne stalo.

Samovražda Christine Chubbuck

Televízna reportérka Christine nielenže bojovala s depresiou, ale aj hnevom, ktorý pociťovala voči manažérovi televíznej stanice. Ten chcel mať čoraz viac a viac násilného obsahu v rannom vysielaní spoločenských udalostí Suncoast Digest.

Christine počas jedného živého vysielanie v roku 1974 zahlásila: „V súlade s politikou kanálu 40, ktorý vám prináša najnovšie krvavé novinky v živej farbe, uvidíte čoskoro niečo nové – pokus o samovraždu.“

Potom reportérka vytiahla zbraň a strelila sa do hlavy.

Dnes by sa jediná existujúca kazeta, na ktorej je nahrané vysielanie s touto samovraždou, mala nachádzať u vdovy zosnulého manažéra stanice.

www.ranker.com

Daisy’s Destruction

V preklade Zničenie Daisy je film natočený pedofilom menom Peter Scully. Film vyobrazuje mučenie malého dievčatka nahou, maskovanou ženou.

V sérií videí dievčatko visí hore nohami, je bičované a sexuálne zneužívané. Cenzurované zábery z toho filmu boli vysielané v novinárskej investigatívnej relácii ABC 20/20.

Kto by dlho hľadal, tak by možno našiel alebo dokázal niekde kúpiť tento hrôzostrašný film. No v tomto prípade by mu hrozilo zatknutie.

metro.co.uk

Kazeta Armina Meiwesa

Armin Meiwes, známy ako Rotenburgský kanibal, v roku 2000 pridal na webovú stránku The Cannibal Cafe nezvyčajnú reklamu. Hľadal dobrovoľníka, ktorý by sa ním nechal zabiť a zjesť.

O rok neskôr už stál Armin pred kamerou s inžinierom z Berlína menom Bernd Brandes, ktorý bol zároveň jeho milencom. Natočili videokazetu, v ktorej sa obaja snažili zjesť odrezaný penis Bernda.

Mäso sa nedalo poriadne požuvať, a tak si Armin dal prestávku a začal čítať knihu Star Trek, kým Bernd pomaly vo vani krvácal.

Úradníci, ktorí pásku videli, tvrdili, že keď Bernd nakoniec zomrel, tak jeho telo Armin zavesil na mäsový hák a začal mu z tela vytrhávať kusy mäsa.

Video bolo údajne príliš ohavné a zničené, dnes kolujú po internete len snímky z neho.

www.dailymail.co.uk
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor LenkaDátum 19. marca 2018Zdroj www.ranker.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: