Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #212: Koho zasiahlo kúzlo Harry Pottera? :)

212
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Víkend zasiahol aj celebrity – pracujú aj oddychujú, trávia čas na párty aj sa zabávajú doma. Čo si robil dnes ty?

Lindsay Lohan sa dnes vybrala do záhrady. Snáď si s tými nožnicami neublížila.  :-D

Gardening #TLC women's shelter ??

A photo posted by Lindsay Lohan (@lindsaylohan) on

Victoria Beckham sa najlepšie upratuje v lodičkách. Na prehliadke musí byť všetko tip-top.  :-)

Last minute preparations…who said I was too Posh to push???? x vb #SGFW

A photo posted by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on

Sam Smith trávi deň s Harrym Potterom. Ktovie, či by sa ujal ako spevák v Deravom kotlíku…  :-D

My happy place

A photo posted by Sam Smith (@samsmithworld) on

Ariana Grande s kamoškou navštívila Paríž. Snáď si nabudúce nájde čas aj jej frajer Big Sean, nech je romantika.  *yes*

bonne nuit ? i love you @lexie1225

A photo posted by Ariana Grande (@arianagrande) on

Calvin Harris to poriadne roztočil. Všimni si jeho utláčaného kamaráta v medzierke.  :-D

Wow @alesso @emilnava @thisisburns4real

A photo posted by Calvin Harris (@calvinharris) on

Selena Gomez sa vykotila do trávy. Vyzerá neskutočne dobre.  *good*

Let's lay in a vineyard all day

A photo posted by Selena Gomez (@selenagomez) on

Miley Cyrus vyvenčila svojho športového ducha a vybehla závodiť na more. Zdá sa, že na plytčine jej to šlo!   *blum*

FUCK YEAH @brandicyrus

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Jason Derulo žúruje v karaváne. Výletnú atmosféru umocňuje plastovými pohárikmi.   *cool*

Me and my G @Zedd .. Trailer park party Jack Daniels kept the red cups turnt! #boston

A photo posted by Jason (@jasonderulo) on

Coco Austin v teplákoch často nevidieť. Snáď ju priatelia spoznali.  :-)

Body Count's in the house San Bernardino! I'm always on the sidelines if u ever come to a show

A photo posted by Coco (@coco) on

Lucy Hale čerpá módnu inšpiráciu z naozaj netradičných zdrojov. Podarené!  *good*

Saturday inspiration.

A photo posted by Lucy Hale (@lucyhale) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 17. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: