Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Hviezdy na Instagrame #221: Jennifer Lopez s krátkymi vlasmi?

221celeb
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Novinky zo sveta celebrít aj nečakané momentky. Čím sa dnes pochválili celebrity na Instagrame? 

Khloé Kardashian sa zrejme snažila zapôsobiť na túto raju, no tá jej len zamávala a išla ďalej.  :-D

Just me and my sting bae ?

A photo posted by Khloé (@khloekardashian) on

Jason Derulo má nový album. Teraz už bude len čakať, čo z neho vzíde.  :-)

Jennifer Lopez na tejto fotke vyzerá, akoby si dala ostrihať vlasy. Čo povieš, pristalo by jej to? *unknw*

And we're here!!! Hello Morocco!!

A photo posted by Jennifer Lopez (@jlo) on

Demi Lovato dnes založila vydavateľstvo. Takto vyzerá úspešná žena?  *cool*

Morning bitches…. ??????

A photo posted by Demi Lovato (@ddlovato) on

Kto nemal ryšavú, nevie, čo je láska. A kto nemal Miley Cyrus, nevie čo…?  *pardon*

What's yo flava???

A photo posted by Miley Cyrus (@mileycyrus) on

Justin Bieber v nesmelom postoji a s odvážnymi bradavkami.  :-D

U can see my nips if u look close

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

Kate Hudson sa s kamoškami vybrala na U2. Sú to kočky!  *acute*

@U2 ? Just amazing as always ? @heather_parry @juleshough

A photo posted by Kate Hudson (@katehudson) on

Avril Lavigne pije šampus priamo z fľaše. Poriadna rockerka, však?  :-D

HAPPY BIRTHDAY to one of my favorite people in the world @gabeplay love you !

A photo posted by Avril Lavigne (@avrillavigne) on

Lily Allen je opäť v Los Angeles. S blond vlasmi, ktoré jej takmer splývajú s bledou pokožkou. Treba sa ísť opaľovať, Lily!  *cool*

Hello Los Angeles , I'm back . Need tan

A photo posted by Lily Allen (@lilyallen) on

Ibiza je nádherný kus zeme. Trochu to vyzerá, akoby Paris Hilton stála len pred nejakým plátnom s obrázkom.  *good*

Beautiful day in Ibiza in front of the magical esvedra rock. ✨✨✨

A photo posted by Paris Hilton (@parishilton) on

Každý deň nájdeš novú časť seriálu Hviezdy na Instagrame na najky.sk! Príď aj zajtra!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor KatkaDátum 27. mája 2015Zdroj © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: