Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Johnny Valda, koniec youtube a nová kapitola

Zaznam na celu obrazovku 18. 2. 2018 212238.bmp_.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Youtuber a zabávač Johnny Valda, prišiel do bodu, kedy prehodnotil čo bude v živote robiť ďalej a rozlúčil sa s tvorbou zábavných videí.

„Musím zabiť svoje dieťa a posunúť sa ďalej.“ Nebojte sa, nie je tu reč o reálnom dieťati. Johnny tým myslel jeho vlastnú show, ktorú ľudia poznajú pod názvom Švédska Trojka. Show, kde s humorom jemu vlastným komentoval virálne videá, ktoré kolovali internetom.

Zaznam na celu obrazovku 18. 2. 2018 212429.bmp_.jpg
www.instagram.com

Teraz však prišiel s rozhodnutím, že show, Švédska trojka nebude vychádzať nejakú dobu a nie je pravdepodobné, že niekedy dôjde k jej pokračovaniu. Pýtate sa na dôvod ? Johnnyho zaujala práca DJ-ja a chce sa presadiť v tejto oblasti. Konkrétne ide o EDM hudbu a produkciu tohoto druhu hudby. A že to myslí ozaj vážne, potvrdil aj tým, že kvôli vybaveniu predáva svoje auto Ford Mustang.

Zaznam na celu obrazovku 18. 2. 2018 212324.bmp_.jpg
www.instagram.com

Navyše to, ako sa Youtube zmenil, hodilo Johnnymu ďalšie polienko pod nohy. Predsa len v týchto časom family friendly obsahu sa jeho show plná sexistických narážok, irónie, sarkazmu, rasizmu, a tvrdšieho humoru nepresadila. No a hnať sa za sledovanosťou v jeho veku už nie je to isté, ako v prípade jeho mladších kolegov. Stratil motiváciu, chuť a priznal si, že robiť to nasilu zmysel nemá.

Zaznam na celu obrazovku 18. 2. 2018 212457.bmp_.jpg
www.instagram.com

Čo teda bude ďalej ? Ako Johnny povedal vo svojom videu, to, že už má svoje určité meno chce využiť v oblasti hudby, ktorej sa venuje. A čo program Švédska trojka ? Ten má šancu naďalej vychádzať. Pokiaľ sa nájde niekto, kto by ho chcel vzkriesiť, má možnosť. Johnny ponúkol celé zázemie Švédskej trojky niekomu, kto by mal chuť pokračovať v jeho bývalej práci.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor SamuelDátum 19. februára 2018Zdroj www.youtube.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: