Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Krátke strašidelné a morbídne príbehy z Instagramu

Para.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.instagram.com
reklama:
reklama:

„Miluješ ma?“ počul som otázku z tmavej chodby a začal sa ku mne približovať znetvorený obraz, ktorý mal na sebe kožu mojej milovanej zosnulej manželky.

Je od starej mamy milé, že mi volá, aby ma skontrolovala, ale ak už chce so mnou komunikovať z druhej strany, nech toľko nekričí.

Rada si spievam v sprche, keď som sama doma. Naposledy, keď som vyšla zo sprchy po speváckom vystúpení, na zahmlenom zrkadle som našla odkaz: máš krásny hlas.

Priznám sa, že som použil včera Ouija tabuľku- spýtal som sa ale len jednu otázku a tabuľku som odložil. Dnes ráno som sa dočkal odpovede. Bola krvou napísaná na strope.

Mám priateľa, ktorý sa volá Charlie a hrávam sa u neho doma. Ale tu dole v pivnici je dosť zima, tak dúfam, že ma Charlie čoskoro odomkne a pustí ma domov.

Stojím pred zamknutými dverami a neviem, čo robiť. Za dverami je donášač pizze…Ale ja som si pizzu neobjednal a už vôbec nie od donášača v prasacej maske.

Para 2.jpg
www.instagram.com

Ľudia z mesta stále miznú a náš sused má zrazu tú najrealistickejšiu halloweensku výzdobu, akú som kedy videla.

Keď som sa ráno zobudil, našiel som svoj byt plný mojich fotiek ako spím. Bývam sám a neviem, kto ma fotil, ani komu patria tie dlhé kostnaté ruky, ktoré na niektorých fotkách zvierajú moje hrdlo.

V noci napadal sneh, ale nie dosť na to, aby zakryl stopy, ktoré viedli z lesa k môjmu oknu. Ale už žiadne nesmerovali späť do lesa.

Môj syn odmietol ísť aj túto noc spať a s plačom povedal, že muž v jeho šatníku stále vydáva zvuky. Tak sme šatník nechali cez noc otvorený, aby sme mu ukázali, že tam nikto nie je. V tú noc nespal nikto z nás.

Spýtala som sa brata, prečo spí na gauči. Ako som dokončila otázku, spomenula som si, že brat má byť dnes dlhšie v škole. Kto celý v čiernom teda spí na našom gauči?

Prišiel som domov skôr a prepustil opatrovateľku nášho syna, keď mi povedala, že manželka už prišla a je hore s malým. Počul som zhora ľúbezný hlas, ako spieva nášmu synovi a vybral som sa za nimi. V tom mi pípla sms od manželky: prídem domov neskôr, stojím v zápche.

Shadow
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 17. júla 2017Zdroj www.instagram.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: