Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Kto by nechcel vedieť, ako sa naučiť flirtovať s chalanom či s babou? Dá sa to aj cez internet

Flirtovanie muza a zeny.jpg
7
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Je flirtovanie pre vás jednoduché? Máte s ním veľa skúsenosti a cítite sa ako naozajstný zvodca či zvodkyňa? Alebo naopak, nemáte s flirtovaním skúsenosti a necítite sa v tomto druhu zoznamovania vo svojej koži. Tieto rady vám pomôžu, ako sa naučiť flirtovať s chalanom alebo babou. Na internete nájdete naozaj všetko. Ponúka nám mnoho možností. Cez internet môžete komunikovať, pracovať, nakupovať a aj flirtovať. Je veľa spôsobov na zoznámenie, ale ako začať flirtovať s chalanom či s dievčaťom? Čo presne robiť, ak sa nám dotyčný skutočne páči?

Ako flirtovať cez internet

Ako správne flirtovať a zoznámiť sa so ženou či s mužom? Pozrite sa na tie najdôležitejšie postupy a rady, ktoré vám pomôžu pri flirtovaní. Je dôležité zaujať, preto nezabúdajte na počiatočné kroky. Ak ste už chytili na udicu potenciálnu korisť, sústreďte sa na to, ako si ju čo najdlhšie udržať.

Postupujte podľa nasledovných tipov a rád, ktoré vám pomôžu, ako sa naučiť flirtovať:

Niekedy je menej viac

Ak chcete začať flirtovať cez internet, riaďte sa týmto pravidlom. Toto pravidlo platí vo viacero prípadoch. V prvom rade je to dôležité pri výbere profilovej fotografie. Profilová fotka by mala byť aktuálna a mali by ste na nej byť sám. Pri ženách odporúčame nebyť na profilovej fotke príliš odhalená, nechajte voľnosť mužskej fantázii. Na vyšpúlené pery zabudnite a nadobro skoncujte s prispievaním podobných fotografií.

Najlepším spôsobom, ako zaujať na profilovke, je prirodzený úsmev, toto platí aj pri mužoch. Muži by sa mali na fotkách usmievať a byť sami so sebou. Muži, zabudnite na fotky, ktoré sú už pár rokov neaktuálne. Vynechajte fotky, na ktorých máte mohutné bicepsy a vypracované svalstvo, po ktorých dnes už nie je ani páru ani slychu.

Profilová fotka spraví naozaj veľa.
Zvážte výber profilovej fotky.pixabay.com

Vrátenie sa do školských čias

Tým nemyslíme, že vo flirtovaní je dôležité, aby ste sa správali ako malé dieťa, ktoré keď chcelo zaujať spolužiačku či spolužiaka, tak ste si navzájom robili zle počas celého školského roka. Vrátenie sa do detských čias, nemyslíme takýmto spôsobom, ale vrátenie sa na hodiny pravopisu.

Spôsob vyjadrovania je dôležitý. Počas písania cez internet, alebo cez sms si dávajte pozor na to, čo a ako píšete. Nikto sa nepustí do flirtu s niekým, kto nepozná základne gramatické pravidlá a vybrané slová, ktoré sa učili na základnej škole. Áno, dnes vám internet automaticky opraví chyby, ale nie úplne všetky. Každý sa občas zmýli, ale vety typu „boly sme vonku“, vedia odradiť.

Aj na internete je dôležité správny spôsob vyjadrovania.
Dbajte na spôsob vyjadrovania.Foto: www.imgur.com

Pod rúškom tajomstva

Týmto ale nemyslíme, že neprezradíte nápadníkovi ani svoje pravé meno či mesto, z ktorého pochádzate. Netreba si na internete vymýšľať, ale netreba ani úplne všetko prezrádzať. Budte zaujímaví a záhadní, aj to je jeden zo spôsobov ľahkého flirtu.

Záhadné a tajuplné veci nás odjakživa lákajú. Človek je tvor zvedavý, avšak niektorí ľudia sú až priveľmi doterní. Môže sa stať, že zneužijú vaše súkromné a osobné informácie, ktoré ste poskytli, a to neskôr môžete trpko oľutovať.

Počas flirtu nemusíte písať o svojich intímnych problémoch.
Neprezraďte o sebe úplne všetko.Foto: www.imgur.com

S humorom to ide ľahšie

Zmysel pre humor je jednoducho sexy. Nenabádame vás k tomu, aby ste začali dotyčného nástenku či chat spamovať vtipmi o blondýnkach, policajtoch a podobne. Najlepší spôsob, ako zaujať, je komunikovať prirodzene o každodenných témach a podieľať sa o zážitky, ktoré okoreníte istou dávkou humoru.

Ak budete komunikovať vtipne, tak sa váš dotyčný bude cítiť uvoľnenejšie a bude sa zvyšovať jeho záujem o to, aby vás spoznal osobne. Nebavte sa o počasí, skúste nahodiť témy o záľubách, dovolenkách a priateľoch, o ktorých sa ale vyjadrujte vždy slušne. Využite tieto témy na flirt, vložte do nich vtipné zážitky a postrehy. Ak budete prirodzene vtipní, tak máte úspech zaručený.

Smajlíky, nálepky, fotky

Všetko má svoju postupnosť. Ak ste si s dotyčným začali písať len včera, tak zabudnite na posielanie fotografií, na ktorých varíte, alebo ste práve vyšli zo sprchy. Skúste sa zoznámiť najskôr pomocou slov, ktoré pri písaní oživíte nejakým tým smajlíkom. Niektoré smajlíky sú stvorené na zvádzanie a hru nazývanú flirt.

Neskôr môžete vašu konverzáciu oživiť nálepkami, ale nezabúdajte na písanie! Ak nahradíte slová obyčajnými nálepkami, vaša zaujímavosť klesne, poprípade zistíte, že si už s dotyčným chlapom alebo dievčaťom nemáte čo povedať. Ak si píšete už nejaký ten čas, môžu sa pripojiť ku konverzácii aj nejaké tie fotky. Pošlite fotky z výletu a podeľte sa o svoj čas, ale nepreháňajte to. Aj to je istý typ flirtu, ktorý poukazuje na to, že by ste svoj voľný čas chceli stráviť aj s dotyčnou osobou.

Vyberte si správnu fotku, ktorú očarí a nepobúri.
Zvážte fotky, ktoré posielate.Foto: www.imgur.com

Ak príde na rad rande

Ak ste si s dotyčným „padli do oka“, tak je viac ako isté, že po nevinnom četovaní, príde na rad očakávané rande. Pri tomto druhu zoznamovania si zapamätajte týchto pár najdôležitejších rád pre mužov aj ženy, ako správne flirtovať:

  • Dodržujte očný kontakt – pri komunikácii sa dívajte do očí a občas pohľadom uhnite, to zaručene zaberie.
  • Buďte prirodzení – netvárte sa, že ste niekto iný ako v skutočnosti. Buďte jednoducho sami sebou.
  • Komunikujte – občas sa stane, že konverzácia sa niekde zasekne. Nesilte sa prerušiť ticho, komunikujte prirodzene a plynulo.
  • Usmievajte sa – úsmevy, úsmevy, ach tie úsmevy. Čo vie očariť viac ako krásny a žiarivý úsmev?
  • Sebavedomie buďte sebavedomí! Nemyslíme tým, že sa budete snažiť predvádzať a správať povýšenecky, ale ukážte, nenútene, svoje kvality.
  • Dotyky – letmé dotyky nesmú chýbať, ale nezabudnite odtiaľ-potiaľ.
Letné prechádzky sú to pravé.
Dohodnite si rande.Foto: www.imgur.com

Tieto tipy, ako sa naučiť flirtovať cez internet alebo sms, platia rovnako pre chalanov aj pre baby. Základom je prirodzenosť a slušnosť, a to aj v neviazanej konverzácii prostredníctvom internetu. Existuje mnoho vzťahov, ktoré trvajú dodnes a majú základ na sociálnych sieťach, preto je dôležité naučiť sa flirtovať online a zapamätať si tieto dôležité rady. Možno práve z obyčajného flirtu vznikne skutočná love story.

Pri flirtovaní cez internet si dotyčného, ak ho nepoznáte, radšej nejakým spôsobom overte.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor lenkaDátum 19. júla 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: