Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ženy, chcete byť ešte krajšie a čo najviac sexi pre mužov? Vyskúšajte týchto 10 trikov

Ako byť ešte krajšia a sexi pre mužov?
12
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
pixabay.com

Každý deň si veľa žien kladie otázku, ako byť sexi ženou pre mužov? Čo zmeniť a ako to dosiahnuť? Každá žena je krásna a výnimočná. Jednej pristanú dlhé a husté vlasy, inej kratší účes. Ak je žena sebavedomá a vie ukázať svoje prednosti, potom má u mužov úspech zaručený. Nezabúdajate, že každý deň je potrebné sa o seba starať a niečo zlepšovať.

Ako byť teda pre mužov ešte krajšia? Vyskúšajte týchto 10 trikov:

Usmievajte sa!

Usmievavé ženy sú pre mužov veľmi atraktívne a sexi. Nebojte sa ukázať zúbky a jamky. Pre mužov je úsmev signál, že ste otvorená, ústretová a príjemná. Keď budete mať na tvári úsmev, muži budú aktívnejší a budú túžiť po tom, aby vás spoznali.

Pozor však na silený úsmev, ktorý naopak mužov odrádza. Niekedy je menej viac. Čo sa týka úsmevu, mal by byť prirodzený a spontánny.

Usmievavé ženy sú pre mužov atraktívnejšie.
Usmievavé ženy sú pre mužov atraktívnejšie. pixabay.com

Sebavedomie je dôležité

Buďte sebavedomé. Každá žena je niečím výnimočná, nehanbite sa ukázať svoje prednosti. Tento trik vás posunie zasa o kúsok ďalej. Sebavedomé ženy sú sexi a aj krajšie. Mužom sa väčšinou nepáčia sivé myšky, ale ženy s príjemným vystupovaním a sebavedomím.

Rovnako ako pri úsmeve aj tu platí staré známe, že „všetkého veľa škodí“. Muži nevyhľadávajú namyslené ženy, ktoré sú stredobodom pozornosti všade tam, kde sa pohnú. Sebavedomie je o vyžarovaní vnútra a o vyrovnanosti.

Sebavedomie je sexi.
pixabay.com

Vlasy sú korunou krásy

Vlasy sú korunou krásy. To, aký účes nosíte, je veľmi podstatné. Nezáleží na tom, či máte dlhú hustú hrivu alebo krátke vlasy. Pre mužov je podstatný celkový vzhľad.

Pri vlasoch je najdôležitejšia starostlivosť. Pestované a zdravé vlasy sú jedným z hlavných znakov, že sa o seba staráte. Nepreháňajte to s lakom a tužidlom, snažte sa byť prirodzené. Ak si vlasy farbíte, voľte farbu čo najpríbuznejšiu vášmu pôvodnému odtieňu.

Lesklé a zdravé vlasy sú znakom, že sa o seba staráte.
pixabay.com

Správny výber oblečenia robí divy

Každá žena má svoj vlastný štýl, v ktorom sa cíti pohodlne a sexi. Pri športovom štýle obliekania sú obtiahnuté džínsy, ktoré vyzdvihnú vaše krivky, to pravé. Zvoľte k nim vhodné tričko a tenisky. Dávajte pozor, aby vám cez tričko či tielko nepresvitala spodná bielizeň.

Nie vždy je ležérny štýl obliekania vhodný. Ak sa vyberiete do divadla, kina alebo len niekam do mesta, voľte elegantnejší štýl obliekania. Dôležité je, aby oblečenie bolo vhodne vybraté. Nebojte sa siahnuť po šatách a vyšších opätkoch. Aj takýmto spôsobom si môžete zvýšiť vaše sebavedomie. Mužom sa tento štýl, navyše, veľmi páči.

Oblečte si šaty, v ktorých sa cítite dobre. Bude z vás vyžarovať pohoda a príjemná nálada. Decentný výstrih nikdy nie je na škodu!

Primerané sebavedomie púta mužov.
pixabay.com

Majte dobrú náladu

Ako byť ešte krajšia? Pomôže vám, ak budete vždy dobre naladená. Ženy, ktoré vyžarujú pozitívnu energiu a šíria dobrú náladu sú ako magnet na mužov. Nikto nechce mať doma ženu, ktorá sa stále s niekým háda a za celý deň sa nedokáže ani raz usmiať.

Naopak ženy, ktoré sú otvorené a pozitívne sú u mužov veľmi žiadané. Nie vždy sa nám darí počas celého dňa udržať dobrú náladu, ale ak sa o to pokúsime, nič nás to nestojí. Skúste byť pozitívne, usmievavé a dobre naladené.

Kráčajte vzpriamene

Vaša chôdza o vás veľa napovie. Správne držania tela nepomáha len nášmu zdraviu, ale takýmto spôsobom nám stúpa aj žiadanosť u mužov. Naše telo je nástroj, ktorý je pri získavaní muža veľmi podstatný. Urbote správny krok k tomu, ako byť pekná a pôsobiť vyrovnane.

Snažte sa chodiť vzpriamene a s vystretou hlavou. Pôsobí to krajším dojmom, ako keď sa hrbíme a hlavu máme sklonenú. Takto na muža pôsobíme skôr uzatvorene a odmerane. Ak sa pozeráte pri chôdzi do zeme, dávate tým najavo, že vaše nohy sú to jediné, čo vás zaujíma.

Odhalené nohy a opätky sú pre mužov sexi.
pixabay.com

Vyjadrovanie

Mali by ste si vyberať slová a spôsob, akým sa vyjadrujete pred mužmi. Veľakrát vidíme ženu, ktorá je dokonale nalíčená a oblečená, ale ako náhle otvorí ústa a začne vetu záplavou vulgarizmov, tak nás príjemný dojem hneď opustí.

Muži majú radi ženy, ktoré sa dokážu prirodzene a slušne vyjadrovať. Náš slovník často ovplyvňuje aj situácia v akej sa momentálne nachádzame. Každému z nás „vyletí“ aj nepekné slovo, ale netreba to preháňať. Žena by sa mala vyjadrovať slušne, pohotovo, prirodzene a ak sa dá, tak aj vtipne. Mužom sa páčia ženy, ktoré majú prirodzený zmysel pre humor.

Ženská prirodzenosť ja tá najsilňešia zbraň.
pixabay.com

Priatelia zbližujú

To, akých máme priateľov a v akej spoločnosti sa pohybujeme o nás veľa napovedá. Ak je žena vo svojom prostredí a má okolo seba priateľov, nemusí sa pretvarovať.

Muži ľahko odhadnú povahu ženy práve podľa toho, či je v kolektíve obľúbená a s akými ľuďmi sa stretáva. Najviac sexi je pre muža to, ak je žena uvoľnená a sama sebou.

Priatelia sú tiež dôležití.
pixabay.com

Mejkapom ku kráse

Pre mužov je žena krásna vtedy, ak je prirodzene pekná. Aj vhodný mejkap a správne líčenie zaručí, že aj s líčidlami budete pôsobiť ešte krajšie. Najdôležitejšie je zvoliť správny pomer mejkapu na danú príležitosť.So správnym mejkapom môžete pozdvihnúť vaše prednosti a zakryť nedostatky. Žena by mala voliť mejkap aj podľa udalosti.

Nezabúdajte na pleť a pokožku, mali by ste ju každý deň ošetrovať a hydratovať. Pomôže vám pleťový krém. V lete potrebuje pokožka dýchať a v noci zasa odpočívať, aby vyzerala na druhý deň sviežo a ešte krajšie. Cez deň používajte kvalitnejší krém s uv faktorom a na noc zvoľte upokojujúci krém, ktorý si môžete dokonca vyrobiť aj doma. Vyskúšajte tento účinný domáci recept na očný krém . Oči cez deň najlepšie oživíte riasenkou. Nezabudnite ani na zvodné pery, použite na ne lesk alebo jemný rúž. Budete pôsobiť prirodzene a zároveň žensky.

Správny pomer mejkapu podtrhne vašu ženskosť.
pixabay.com

Buďte prirodzené

Prirodzenosť nadväzuje na všetky predchádzajúce body. Ak týchto desať trikov zhrniete a všetky vám spolu ladia, tak nimi preukážete aj svoju prirodzenosť.

Nič nie je atraktívnejšie pre mužov ako to, keď je žena sama so sebou spokojná. Spokojnosť u ženy vytvára to, že ak je prirodzená, cíti sa byť ešte krajšia a viac sexi a to aj bez make upu.

Smiech a dobrá nálada fungujú ako magnet na mužov.
pixabay.com

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor lenkaDátum 8. júna 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,