Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Le Loyon: V lesoch vo Švajčiarsku sa vraj pohybuje bytosť vo vojenskej uniforme s plynovou maskou na tvári.

Horizon33_2016 8 24_14 3 9.jpg
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: cryptidz.wikia.com
reklama:
reklama:

Niečo strašidelné sa nachádza v lesoch v západnom Švajčiarsku. Muž oblečený do vojenskej uniformy s plynovou maskou na tvári straší v týchto miestach.

Viac ako 10 rokov miestni obyvatelia žijúci blízko týchto lesov tvrdia, že vidia muža idúceho po tej istej ceste každý deň. Dali mu meno Le Loyon a sú z neho vystrašení.

Nehovorí a ak sa s niekým stretne, len zíza a potom potichu odíde. Fotograf, ktorý sa ho pokúsil odfotiť, tvrdí, že meria vyše dvoch metrov. Deti sú tak vystrašené, že sa k lesu ani nepriblížia, hoci muž vlastne nikdy nikoho nestrašil. V podstate ho ľudia vidia nesúceho niečo, čo vyzerá ako kvety, keď pomaly kráča lesnou cestičkou.

Podľa úradníkov, ktorí majú oblasť na starosť, nie je nič, čo by sa dalo s mužom robiť alebo čo by ho donútilo opustiť les, pokiaľ nikoho neohrozuje a nerobí nič zlé.

Raz boli jeho šaty nájdené opustené v lese s poznámkou, že odchádza, pretože „riziko lovu na beštiu“ je veľmi veľké. Nie je známe, kde muž žije, prečo nosí plynovú masku a ani to, prečo nerozpráva. Niekoľko teórií hovorí o tom, že môže byť mentálne zaostalý alebo má kožnú chorobu, kvôli ktorej nechce, aby ho niekto videl. Ale kým ho niekto nedonúti prehovoriť alebo si dať dole masku, záhadný muž ostane záhadou.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 25. augusta 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: