Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mal si problém naučiť sa základy prvej pomoci? Nevieš si zapamätať, ako správne urobiť umelé dýchanie? Kubovčík ti to vysvetlí po lopate.

Kubovcik3.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Slovenský herec na youtube spočiatku pomáhal maturantom s povinným čítaním tak, že im prerozprával príbehy zaujímavo-vtipnou formou. Jeho videá boli také pútavé, že sa pre tentokrát rozhodol vysvetliť aj to, ako sa správne naučiť podávať prvú pomoc.

Michal Kubovčík veľmi úspešne využíva svoj herecký potenciál na tvorbu náučných mini filmov. Oblečený v role zmrzlinára vysvetľuje takzvanú SEPRP (Sedliacku prvú pomoc). Hneď v úvode ubezpečil fanúšikov, že sa jej nemajú báť: „Nedokonalá prvá pomoc je lepšia ako žiadna prvá pomoc“. 

Kubovcik2.jpg
Foto: www.imgur.com

SEPRP Oživič previedol divákov životom ohrozujúcimi stavmi a postupmi, ako sa v nich správne zachovať. Opísal 4 najdôležitejšie zásady prvej pomoci.

Kubovcik1.jpg
Foto: www.imgur.com

V audiovizuálnej podobe sa môžeš naučiť aj to, ako a kedy vykonávať umelé dýchanie. Vysvetlenie je jednoduché, vtipné a poučné. Michal urobil prednášky s pomocou odbornej spolupráce. Videá sú súčasťou kampane Krajiny záchrancov.

BAŠTRNG – SEPRP – Úvod

BAŠTRNG – SEPRP – ŽOSky

BAŠTRNG – SEPRP – KPR

BAŠTRNG – SEPRP – 4 Zásady

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor vdanisovacentrum-skDátum 5. októbra 2016Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o. Autor: Jana Bartošová
reklama:
reklama:
reklama: