Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Ani „mama“ ani „tata“. Pozrite sa, čo bolo prvé slovo tohto iba 2-mesačného chlapčeka

Baby 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Detičky nás vedia občas riadne prekvapiť. Niektoré hlavne tým, kedy a čo ako prvé povedia. Príkladom je aj tento iba 2-mesačný chlapček.

Samantha Jones natočila video so svojím 2-mesačným synom Christianom. Mamička sa hravo rozpráva so synčekom v nádeji, že jej opätuje roztomilú odpoveď. „Možno úsmev alebo smiech,“ povedala Samantha.

www.youtube.com

Samantha hovorila milým hlasom Christianovi „Hallo“ („ahoj“). Ani vo sne by jej nenapadlo, že by to po nej mohol zopakovať. Väčšinou býva prvé slovo u detí mama alebo tata. V tomto prípade to bolo „Hallo“. Zdá sa to nemožné, že tak malé dieťa môže urobiť takú vec, ale videozáznam hovorí za všetko. „Ja som zalapala po dychu,“ povedala Samantha. „Naozaj som tomu nemohla uveriť.“

www.youtube.com

Samantha zdieľala toto neuveriteľné video na Facebooku. Počas niekoľkých dní mala milión videní. „Ešte nikdy som nemala ani 100 lajkov,“ povedala.

Dvojmesačné deti sú obmedzené na jednoduché zvuky. V skutočnosti väčšina dojčiat nechápe jednoduché slová ako „nie“ a „ahoj“, kým nemajú približne deväť mesiacov. Väčšinou začnú svoje prvé slová hovoriť okolo jedného roku, ale samozrejme u každého je to individuálne.

Roztomilé bábätko povedalo svoje prvé slovo!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 20. februára 2017Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: