Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Mladé dievča a chlapec nafotili naozaj neobvyklé fotografie. Zostane vám smutno

Parik.jpg
6
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
twitter.com
reklama:
reklama:

Nie všetky fotografie nám pripomínajú len krásne chvíle. Pozrite sa, čo nafotili títo dvaja mladí ľudia. 

Mnoho párov si vytvára krásne spomienkové fotografie. Či už z výletov alebo iných zážitkov. Alebo sa fotia počas tehotenstva. Všetko sú to krásne chvíle v živote, na ktoré veľmi radi spomíname. Zrejme vás preto zaskočí, keď uvidíte fotografie týchto dvoch mladých ľudí. Sú skutočne neobvyklé.

twitter.com

Harrison Bach a Jackie Martin z Michiganu, tvorili štyri roky pár. Nuž, rozišli sa a už rok nie sú spolu. Zostali aj naďalej priateľmi, ale city medzi nimi navzájom sú stále ešte trochu napäté a komplikované. Nedá sa predsa len tak zabudnúť a hodiť za hlavu všetko, čo zažili počas štyroch rokov.

twitter.com

Harrison dostal zaujímavý nápad. Aby spolu nafotili zábery, ktoré budú vyjadrovať ich skutočné momentálne pocity. Tie, ktoré sú viditeľné a nie sú „umelé“ alebo falošné.

twitter.com

Celá vec by mala byť vlastne taký melancholický vtip. Pomocou neho budú neskôr spomínať na tieto časy. Séria fotiek bola zdieľaná na Twitteri a zožala obrovský úspech. Pripomienky na fotografiách pokrývajú širokú škálu pocitov. Od radostných, cez zmätené, smutné, až po nahnevané. Veľa ľudí nerozumie tomuto druhu vtipu.

twitter.com

Zo snímok vyžaruje hlboký smútok a nie na každého zapôsobia. Harrison a Jackie vravia, že im tieto fotografie pomohli pochopiť svoje pocity a zmieriť sa s nimi.

twitter.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 27. februára 2017Zdroj www.heftig.de © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: