Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž si adoptoval troch chlapcov bielej pleti. Niektoré reakcie ľudí sú absurdné.

Muz.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Odsudzovať niekoho len za to, že má inú farbu pleti ako my? Určite to nie je najlepšie riešenie! 

Barry Farmer je milujúci otec troch mladých chlapcov, ktorí nemali vlastnú rodinu a tak sa rozhodol si ich adoptovať. Len za to, že otec a jeho synovia mali inú farbu pleti, sa cudzinci často zastavovali a zízali na nich. Niektorí ich dokonca odsudzovali za to.

Famikly.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

Ale tento milujúci otec vždy zdôrazňuje, že rodina nie je o farbe pleti. Vedel, že rodina je o tom, aby miloval jeden druhého, a že sú tu pre seba navzájom. Takže z nejakých negatívnych ľudí si nič nerobia.

Keď mal Farmer iba 21 rokov, vedel, že chce vychovávať dieťa. Teraz ako 28-ročný je šťastný, že môže byť otcom. Po adoptovaní svojho prvého dieťaťa vedel, že to chce posunúť ešte o krok ďalej. Nakoniec sa rozhodol pre troch synov.

Famikly 1.jpg
www.youtube.comFoto: www.youtube.com

14-ročný Darrell spomína na okamih, kedy ho Farmer požiadal, aby bol jeho synom navždy: „Môžem byť tvojím otcom večne? A ja na to: Už si“. 

Z videa nižšie je jasné, že Farmer úplne prevrátil život týchto troch chlapcov k lepšiemu. Dal im rodinu, keď sa oni nemali o koho oprieť. Teraz je z nich šťastná rodinka.

Muž si adoptoval troch chlapcov bielej pleti!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor NikaDátum 2. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: