Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž chcel natočiť mraky, namiesto toho ale nakrútil niečo, čo mu vyrazilo dych! Keď video zverejnil, bol v šoku každý, kto sa na neho pozrel

Video
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Video Foto: www.youtube.com
reklama:
reklama:

Keď sa obyčajný svet premení na neobyčajný, úplne vás to premení a ak môžete, chcete svoje prekvapenie zdieľať so všetkými ľuďmi na svete. To sa stalo aj mužovi, ktorý sa rozhodol natočiť krásnu scenériu mrakov, ktoré sa preháňali nad strechou jeho domu. Keď však vzal do ruky kameru, natočil v mrakoch čosi nevysvetliteľného, ​​na čo zostal onemený hľadieť. Videli ste už niečo podobné?

Husté mraky ukrývali prekvapenie

Video, ktoré muž z Veľkej Británie počas onoho oblačného popoludnia natočil na svoj mobilný telefón. To, čo muž v mrakoch nakrútil, je čosi nevídaného a vyvoláva množstvo znepokojujúcich otázok, na ktoré neexistuje úplne jasná a uspokojujúca odpoveď.

Počas osemnástich sekúnd Angličan chvejúcou sa rukou zaznamenal oblohu, ktorú halila nepreniknuteľná perina z tmavo šedivých mrakov, ktoré naznačovali nadchádzajúcu búrku. Náhle sa uprostred nepreniknuteľného mračna utvorila diera, cez ktorú presvitali slnečné lúče a odhalili dosiaľ nevídané predstavenie.

Otvore z mrakov sa v jasnom svetle začala rysovať ľudská postava. Nebola ale statická tak, že by bolo možné predpokladať len bujnú predstavivosť a obrazotvornosť ľudskej mysle. Táto postava človeka totiž celkom zreteľne kráčala od jedného konca mračna k druhému, kde sa opäť stratila v mrakoch.

Video vyvolalo tisíce reakcií a búrlivých komentárov ľudí, ktorí špekulujú o pôvode tohto javu. Väčšina z nich hovorí o bohu, ktorý z neba vzhliada na zem a premýšľa o tom, či ľudstvo potrestať za všetky jeho hriechy. Objavujú sa aj názory o duši, ktorá opúšťa pozemský svet a prechádza na „druhý breh“ cez mračná na oblohe. Niektorí špekulujú o tom, že či už ide o kresťanského boha alebo nórskeho Odina či Thóra, ľudia by o ich existencii nemali pochybovať.

Naopak veľa ľudí vyjadruje pod videom svoje pochybnosti o tom, ako video vzniklo a netaja sa svojím pobavením. Ako to ale bolo naozaj, na to už najskôr nikto nepríde. Nezostáva tak, než túto otázku ponechať nezodpovedanú.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor frenkyDátum 27. novembra 2021
reklama:
reklama:
reklama: