Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž pred hokejovým zápasom nielenže zaspieval hymnu, ale predviedol tiež takýto majstrovský umelecký kúsok.

Foto 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Obdivuhodné, čo predviedol tento chlapík na ľadovej ploche za pár minút!

Pred každou významnou športovou udalosťou je tradícia, že sa púšťa národná hymna. Ale umelec Joe Everson predviedol nielen svoj spevácky talent, ale tiež jeho úžasné maliarske zručnosti. A to všetko pred tisíckami divákov, ktorí mu venovali obrovský potlesk.

https://www.youtube.com/watch?v=MqU1lgBWMZc
www.youtube.com

Joe miluje Ameriku natoľko, že pracoval veľmi tvrdo niekoľko rokov, aby zdokonalil ťažkú úlohu spevu pri maľovaní. Spievať národnú hymnu pred tisíc (alebo dokonca miliónmi) ľudí je jedna z najťažších vecí, akú môže spevák urobiť. Tento muž dokázal, že je to ale možné.

https://www.youtube.com/watch?v=MqU1lgBWMZc
www.youtube.com

Joe sa posunul o krok ďalej, keď začal maľovať neuveriteľný obraz hore nohami. Celé publikum nemalo tušenie, čo robí a na prvý pohľad to vyzeralo ako veľká škaredá škvrna. Ale v čase, keď dospieval celú hymnu, otočil veľké plátno a všetkým vybil dych. Nakreslil obraz znázorňujúci jednu z najznámejších amerických fotografií všetkých čias. Slávna scéna, ktorá bude navždy pripomínať moment z druhej svetovej vojny. Je skvelé vidieť umelca nielen ukázať svoj rešpekt k jeho krajine, ale tiež jeho talent.

Muž spieval hymnu a zároveň kreslil úžasný obraz!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 31. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , , ,
reklama:
reklama:
reklama: