Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Muž sa nestrihal 10 rokov. Po premene sa žena pri pohľade naňho až rozplakala.

Muz 1.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niekedy stačí obyčajný účes a naraz je z vás úplne nový človek. A presne to je prípad aj tohto muža. 

Keď počujete slovo „hippie“, máte pravdepodobne veľmi zreteľný obraz v mysli. Predstavíte si niekoho s dlhými vlasmi, ktoré si nestrihal niekoľko rokov a oblečenie, ktoré je trochu zastaralé, či roztrhané. Ale zameriavame sa skôr na vzhľad človeka, než na tom, odkiaľ pochádza. Väčšinou sú to mierumilovní, láskaví ľudia s dlhými vlasmi.

Jedným z nich je aj Ed, ktorý preferoval hippie-štýl. Nestrihal si svoje vlasy 10 rokov a nosil väčinou „potrhané“ oblečenie.

https://www.youtube.com/watch?v=6zsq_WowCUA
www.youtube.com

Boli časy, kedy Ed pracoval a staral sa o seba. Jeho žene Marci tieto dni veľmi chýbali. Chcela späť svojho štýlového muža. Vďaka televízii „Today“ podstúpil premenu a do štúdia prišiel nový muž. V priamom prenose mohli všetci vidieť ako sa Ed zmenil. Ale snáď najviac sa tešila jeho manželka. Keď totiž Ed vstúpil, objala ho a neubránila sa slzám.

https://www.youtube.com/watch?v=6zsq_WowCUA
www.youtube.com

Profesionálny stylista z neho spravil opäť štýlového muža. Jeho premena prekvapila nielen manželku, aj celé okolie. Pretože predstavte si, že po 10 rokoch sa z vlasáča stane takýto nový človek.

Sledujte jeho premenu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 17. októbra 2016Zdroj www.littlethings.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme , ,
reklama:
reklama:
reklama: