Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Naplánované konflikty, vymyslené zmiznutie. Čomu na internete sa dnes dá veriť?

Tit.jpg
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Instagram, YouTube
reklama:
reklama:

Fanúšikovia sa v posledných dňoch uistili o tom, že musia byť na sociálnych sieťach obozretnejší. Behom jedného mesiaca ich youtuberské idoly ,,oklamali“ dva krát. Tiež ste im naivne naleteli?

To je ten náš Matúš

Matus.jpg
Instagram
Matus2.jpg
Instagram

O Matúša sa po desivých insta príbehoch báli nie len fanúšikovia, ale aj niektorí jeho blízki priatelia. O čo išlo? Bolo to jednoduché. Najprv sa obľúbený youtuber priznal, že uvažuje o odchode do Anglicka. Nalákať na brigádu s jahodami ho mal jeho ,,údajný“ kamarát, ktorý nakoniec let nestihol. Potom nasledovala katastrofa.

Matúš zdieľaľ na sociálnej sieti svoje negatívne zážitky. Agentúra ho mala oklamať a okradnúť. Pri poslednom insta príbehu, ktorý natočil, išiel fanúšikom mráz po chrbte. Nasledujúce dni bol Matúš offline a nikto o ňom nič nevedel.

Youtuber bol však celé dni ukrytý doma a išlo len o reklamnú kampaň. Fanúšikom sa ospravedlnil a vysvetlil im, že presne takáto udalosť sa v minulosti naozaj stala ale nie jemu. Ľudia by si mali dávať pozor na to, aby ich  cestovné agentúry neoklamali.

Dokonale naplánovaný beef medzi Selassiem a Expl0m

Pjimage 6.jpg
Instagram

Celú situáciu sme vám podrobne zdokumentovali a vysvetlili v niekoľkých článkoch. Súboj youtuberov vyzeral viac než presvedčivo. Fanúšikov dokonca rozdelil na dva tábory a niektorí z nich youtuberom priali dokonca smrť!

Nečakané vyvrcholenie v podobe dvoch vysvetľujúcich videí ale mnohých úplne dostalo. Pripravená internetová vojna mala hlbší odkaz. Myšlienka overovať si informácie a nebyť naivný na internete zasiahla všetkých.

Na druhej strane je otázne, či práve odhalenie zákulisných hier, nebude pre fanúšikov frustrujúce a či youtuberi nestratia svoju dôveryhodnosť.

K tejto kauze sa vyjadril aj najsledovanejší youtuber Gogo, ktorý ,,hre“ tiež naletel. Jeho názor je jasný, no žiadny beef sa medzi ním a Selassiem určite nebude konať. Chalani si na sociálnej sieti verejne vymenili pár správ.

Gogo vyjadrenie.jpg
Instagram
Selassie odpoved.jpg
Instagram
Gogo.jpg
Instagram

Mnohí fanúšikovia sa po vysvetlení kauzy správali prekvapivo dobre. Celý beef ich naozaj donútil zamyslieť sa nad sebou a youtuberom sa ospravedlniť. Ak však ide o nový trend, odozva už v budúcnosti nemusí byť taká dobrá.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor JankaDátum 8. júna 2017Zdroj www.youtube.com Najky.sk, iDen Media s.r.o
reklama:
reklama:
reklama: