Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Viete si predstaviť Selassieho bez dredov? Youtuber sa s nimi chce nadobro rozlúčiť

Selassie a dredy.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Pri spojení slov dredy a youtube si mnohí prirodzene vybavia Youtubera Selassieho. Okrem toho, že sa dredy stali jeho neodmysliteľnou súčasťou, je Selassie vnímaný aj ako jeden z najlepších Youtuberov na slovenskej scéne a napriek tomu, že si prvenstvo stále drží Gogo, mnohí pokladajú Selassieho tvorbu za najkvalitnejšiu. Sú však dredy naozaj jeho neodmysliteľnou súčasťou? Už to tak dlho nebude. Selassie sa plánuje ostrihať!

Po ôsmich rokoch života s dredmi sa Slážo rozhodol pre zmenu. O tom, že sa ostrihá, už mnohokrát vravel nielen na streamoch, ale aj vo videách na Youtube. Nikdy však neprezradil, či to myslí vážne, alebo to je iba obyčajný žart. Až doteraz.

Selassie.jpg
www.youtube.com

Pýtate sa, prečo sa po toľkých rokoch rozhodol práve takto? Selassie má na to viacero dôvodov, ktoré sa vám na nasledujúcich riadkoch pokúsime zhrnúť. Jeden z týchto dôvodov je Slážove akné, ktoré sa mu v poslednej dobe začalo intenzívne vyhadzovať na tvári. Tvrdí, že to nemá z jedla, nie je na nič alergický, a preto si myslí, že to môže byť kvôli jeho vlasom. Všetci dobre vieme, že dredy sa nedajú dostatočne umyť, preto sa v nich zachytáva mnoho nečistôt. Druhým dôvodom je, že Selassiemu začali dredy veľmi prekážať. Zavadzajú mu pri každodenných činnostiach, ako je posilňovanie, obliekanie a podobne. Taktiež sa na oficiálnych stretnutiach necíti seriózne. Najdôležitejším dôvodom je však to, že Youtuber potrebuje zmenu.

Selasie.jpg

Jednou z vecí, ktorá zaujímala jeho fanúšikov, je jeho logo. Logo totižto tvorí ilustrácia Slážovej hlavy s dredmi. Bude ho meniť? V tomto Selassie nevidí žiaden zmysel. Ľudia si ho pamätajú ako chalana s dredmi, je to jeho značka, a preto nemá pre zmenu loga žiaden dôvod.

Pýtate sa, kedy plánuje svoje dredy zhodiť? Selassieho kanál čoskoro presiahne hranicu pol milióna odoberateľov, čo je pre tento revolučný krok skvelou udalosťou. Selassieho máme radi kvôli jeho tvorbe a nie dredom, preto sa tešíme na jeho nový účes a veríme, že to dopadne na jednotku!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 5. mája 2017Zdroj © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: