Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemilosrdné sťatie hlavy 2. časť. Ako sa žena prechádzala s hlavou dievčatka v ruke

Head in the bag
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Sťatie hlavy je jedným z najdivokejších príkladov ľudskej krutosti. Či už je hlava zoťatá za trest, kvôli zbierke trofejí alebo likvidácii už mŕtveho tela. Už od nepamäti tento spôsob smrti ľudí straší.

Pestúnka

Vo februári 2016 sa žena oblečená do hidžábu prechádzala neďaleko stanice metra v Moskve- s hlavou dojčaťa v ruke. Keď ju policajti zastavili a žiadali doklady totožnosti, žena vybrala hlavu z tašky a začala kričať, že sa vyhodí do vzduchu. Žena bola zatknutá a hospitalizovaná. Polícia začala intenzívne vyšetrovanie, ktoré ich priviedlo k nájdeniu zhorených ostatkov maličkého dievčatka. Telíčko našli v zhorenom byte v Moskve. Vrahyňa Gyulchekhra Bobokulova pracovala ako opatrovateľka maličkého dievčatka. V ten deň čakala, kým rodičia a súrodenci odídu a potom zabila najmladšieho potomka. V byte zapálila oheň a ušla s odseknutou hlavou bábätka. Gyulchekhra je pritom matka troch detí, ktorá po rozvode žila na ulici a nejaký čas strávila aj na psychiatrii. Vrahyňa tvrdí, že vraždiť jej kázal Boh.

https://sk.pinterest.com/pin/536983955551787746/
sk.pinterest.com

Dobro a zlo

23-ročný muž z Texasu bol zatknutý za vraždu svojej manželky po tom, ako polícia našla jej hlavu v mrazničke. Podľa polície, keď boli v ten istý deň v dome na kontrole, Davie Dauzat sa správal normálne. Avšak o pár hodín neskôr prišli do domu znova, pretože Davieho brat telefonoval na políciu po tom, ako sa mu Davie priznal, že zabil manželku. Polícia bola nútená pri druhej návšteve použiť vyjednávanie, aby sa skontaktovali s Daviem, ktorý držal v dome svoje dve deti ako rukojemníkov. Davie bodol a sťal manželke hlavu, zatiaľ čo ich deti boli v dome. Nakoniec sa vzdal a prepustil deti. Podľa neho sa vražda stala ako súčasť „bitky medzi dobrom a zlom“.

https://sk.pinterest.com/pin/73394668906867544/
sk.pinterest.com

Kňaz

Vo februári 2016 členovia ISIS odťali hlavu hinduistickému kňazovi vo svätyni v Bangladéši. Teroristická skupina spravila vyhlásenie, že členovia skupiny vykonávajú operácie s „ľahkými zbraňami“. Dvaja útočníci s pištoľami a sekáčikmi napadli 45-ročného Jogeswara Roya v jeho dome v chráme. Kňaz bol sťatý na verande, kde sa pripravoval na rannú modlitbu. Vláda Bangladéša trvá na tom, že ISIS v ich krajine nie je aktívna a z násilia obviňuje militantné skupiny pridružené k opozičným vládnym stranám.

http://listverse.com/2016/12/12/10-horrifying-decapitations/
listverse.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 20. decembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: