Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Nemilosrdné sťatie hlavy 1. časť. Pomsta, či milostný trojuholník

Ancient medieval axe of the executioner
4
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Sťatie hlavy je jedným z najdivokejších príkladov ľudskej krutosti. Či už je hlava zoťatá za trest, kvôli zbierke trofejí alebo likvidácii už mŕtveho tela. Už od nepamäti tento spôsob smrti ľudí straší.

Pomsta

V júni 2016 35-ročný Joseph Thoresen odťal hlavu svojmu kamarátovi, ktorý bol obvinený zo znásilnenia Josephovej priateľky. Joseph bol zatknutý pri úteku- na aute svojej 20-ročnej obete. David Haiman bol vyhlásený za nezvestného po tom, ako sa päť dní neukázal v práci. Polícia najskôr našla jeho telo a o hodinu neskôr aj hlavu. Joseph priznal, že pozval Davida k sebe domov. Keď prišiel, Josephova priateľka ho hneď udrela. David následne súhlasil, že ho môžu zviazať a biť. Žena Davida kopla do čriev a zlomila mu nos. Davidovi dali trochu vydýchnuť a vzali ho „von“. V lese sa im pokazilo auto a nazúrený Joseph dobil Davida pálkou po hlave. Potom Davida, ktorý vraj bol násilník, bodol veľkým nožom do pľúc a oddelil mu hlavu od tela. Joseph bol zatknutý po tom, čo polícia našla správy, ktoré si vymieňal s obeťou. Joseph je obvinený z vraždy druhého stupňa a čaká ho 40 rokov za mrežami.

https://sk.pinterest.com/pin/47147127328822590/
sk.pinterest.com

Milostný trojuholník

V októbri 2016 ruský mladík sťal hlavu svojmu sokovi v láske a s odseknutou hlavou sa prišiel ukázať dievčaťu, aby jej preukázal lásku. 16-ročný Nikita Rasskazov sa priznal k vražde 19-ročného Artyoma Shustva kuchynským nožom. Nikita obvinil Artyoma, že zvádzal jeho priateľku, ale Artyom trval na tom, že dievča začalo flirtovať. Vypukla bitka. Nikita vytiahol nôž, ktorým bodol Artyoma dvakrát do chrbta a potom mu začal rezať krk. Polícia našla bezhlavé telo v parku v kroví. Na tele sa našli zjavné stopy po ťahaní- ako keby bol Artyom sťatý niekde inde, ale vrah odmietal prezradiť podrobnosti. Hlava sa nenašla- odplávala po rieke Amur.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#Love Triangle/f=CPIHVX/p=4/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com Triangle/f=CPIHVX/p=4/s=DynamicRank

Náhodný zločin

V roku 2016 šokovala spoločnosť na Taiwane „náhodná“ vražda. Počas čakania na vlakovej stanici Taipei, bolo sťaté štvorročné dievčatko. Dievčatko stálo na bicykli vedľa matky! Muž k dievčatku prikročil zozadu, stiahol ho z bicykla a sekáčikom oddelil hlavu od tela. Matka sa toto monštrum pokúšala zadržať, ale muž ušiel. Polícia upodozrievala 33-ročného muža s bohatou anamnézou drogových trestných činov, ktorý trpel duševnými poruchami. Muž bol zatknutý krátko po vražde. Polícia jeho meno nezverejnila a neposkytla ani žiadne informácie o motíve tejto krutej vraždy. Brutalita náhodného útoku podnietila na Taiwane diskusie o treste smrti.

http://www.thinkstockphotos.com/search/#Decapitation/f=CPIHVX/p=11/s=DynamicRank
www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 19. decembra 2016Zdroj listverse.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: