Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Pamätáš si ešte Xenu a Herkula? Pozri sa, ako ich predstavitelia vyzerajú dnes!

tit
9
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

K množstvu seriálov, ktoré sme pred rokmi pozerávali, patrili nepochybne aj Xena a Herkules. Pozreli sme sa, ako hlavní predstavitelia týchto postáv vyzerajú dnes. Zatiaľ čo Lucy Lawless vyzerá k svetu aj ako zrelá takmer päťdesiatnička, Kevin Sorbo, ktorému už ťahá na 60, až tak dobre nedopadol…

Predstaviteľ Herkula totiž už ako 39-ročný prekonal hneď tri mozgové príhody! Herec, ktorý v pôsobil vždy silným dojmom, si tak prešiel poriadne ťažkými chvíľami. Zaujímavosťou je, že všetky bojové scény v seriáli predvádzal Kevin Sorbo sám, kaskadéra nechcel.

SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP

Zrejme aj náročné výkony sa podpísali pod jeho zdravie. Vraj mal v tom čase Sorbo pocit, ako by sa zmenil z atléta na starca. O zdravotných problémoch, ktoré prekonal, dokázal mlčať dlhé dva roky. Napokon sa však o ne podelil s verejnosťou v knihe, ktorú napísal.

SITA/AP
SITA/AP

Čo povieš, stále vyzerá dobre… Aj keď trochu strhane.

SITA/AP
SITA/AP

Seriálová Xena je na tom, čo sa týka výzoru, oveľa lepšie. Časy, kedy vládla televíznym obrazovkám ako princezná bojovíčka, sú už dávno preč. No 47-ročná Lucy Lawless, ktorá, mimochodom, pochádza z Nového Zélandu, je stále kočka.

SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP

Zo sveta seriálov Lucy nikdy nadobro neodišla, a tak sme ju mohli vidieť napríklad aj v poriadne šteklivých scénach v seriáli Spartakus: Krv  a piesok. Tam sme ju mohli vidieť v poriadne odvážnych scénach a Lucy sa za svoje telo vôbec nemusí hanbiť.

Veď presvedč sa sám :-)

SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP
SITA/AP

Zaspomínaj si s nami na Herkula…

…a Xenu!

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 13. mája 2015Zdroj csfd.cz, © NAJKY.sk, iDen Media s.r.o.
K téme
reklama:
reklama:
reklama: