Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Podarilo sa im zachytiť ducha? Pozri si video z miesta, na ktorom sa odohrávali rituály čiernej mágie!

Horizon33_2016 3 1_14 47 26.png
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: youtu.be
reklama:
reklama:

Ruiny starého kostola St. Mary´s Chuch, ktorý sa nachádza v anglickom Clophille, sú považované za miesto ovládané paranormálnymi aktivitami. Vyšetrovateľom paranormálnych javov sa podarilo na video zachytiť niečo, čo je prinajmenšom znepokojivé…

Kostol Old St. Mary´s Church bol údajne v šesťdesiatych rokoch minulého storočia miestom, na ktorom sa vykonávali temné rituály čiernej mágie. Pred časom sa toto miesto vybrali preskúmať vyšetrovatelia paranormálnych javov.

No a podarilo sa im zachytiť záblesk niečoho, z čoho im naskočila husia koža. Dean Johnson a jeho parťák Charlie robili zábery vstupu do kostola, keď sa vzadu mihla postava v kapucni. Samozrejme, že to pokojne môže byť fake, ale na druhej strane, čo ak nie je?

Horizon33_2016 3 1_14 48 3.png
youtu.beFoto: youtu.be

Pravdou však je, že v roku 1963 našli vo vnútri kostola ľudské pozostatky uložené tak, ako to zvykne byť pri satanistických rituáloch. Vyzerá to tak, že sa tam odohrávali satanistické omše a ktovie, čo všetko…

https://youtu.be/l3u2l4J04pc

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor PejaDátum 1. marca 2016Zdroj www.viralnova.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: