Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Šialené otužovanie v Rusku. Toto robila žena so svojím malým bábätkom

Bez nazvu 2.jpg
3
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
www.youtube.com
reklama:
reklama:

Niektorí ľudia preferujú naozaj extrémne spôsoby otužovania a to už od detstva! 

To, čo urobila táto mladá ruská mamička, šokovalo veľmi veľa ľudí. Je bežnou praxou v Rusku ponoriť deti v mraze do vody, pretože je známe, že tak budujú jeho imunitný systém. Video videli desaťtisíce ľudí po celom svete a majú rôzne názory na rodičovské praktiky tejto ženy.

https://www.youtube.com/watch?v=1lHp832DsIg
www.youtube.com

Na videu môžete vidieť, aké kúsky stvára žena so svojím malým dieťaťom. Malé telíčko pohadzovala hore a dolu. Takto ho zahrievala, aby ho následne mohla ponoriť do ľadovej vody v jazere.

https://www.youtube.com/watch?v=1lHp832DsIg
www.youtube.com

Takto sa vyjadrila jedna žena: „Ako fyzioterapeutka musím priznať, že toto je hraničná čiara šialenstva. Aj napriek tomu, že deti sú oveľa pružnejšie ako dospelí, tieto praktiky môžu spôsobiť množstvo štrukturálnych problémov vo vývine rúk a nôh dieťaťa. Vážne je to týranie detí. „

Ďalšia zas napísala: „Musí to fungovať. Stačí sa pozrieť na to, čo má dáma na sebe oblečené. A vôbec sa netriasla. Ona nevyzerá, že sa snaží ublížiť svojmu dieťaťu“.

Čo si myslíte o jej praktikách?

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Autor: NikaDátum 24. januára 2017Zdroj awm.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: