Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Stanley Hotel, ktorým sa inšpiroval autor hororu The Shining, a jeho desivé príbehy – 7. časť

Stanleyhoteltitulna7.jpg
2
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.imgur.com
reklama:
reklama:

Stanley Hotel, nachádzajúci sa v meste Estes Park amerického štátu Colorado, je označovaný za jedno z najstrašidelnejších miest v Spojených štátoch amerických. V budove nocoval aj svetoznámy spisovateľ a kráľ hororu Stephen King, ktorý tam prežil niekoľko čudných javov a nočných môr. Tie ho nakoniec inšpirovali k napísaniu hororu The Shining (Žiarenie).

V predošlých článkoch sme vás okrem iného zoznámili aj s príbehom samotného Stephena Kinga. V tejto časti vám prinášame ďalšie z najdesivejších a najčudnejších zážitkov z hotela Stanley Hotel, o ktoré sa podelili samotní hostia a personál.

Https://www.flickr.com/photos/roblee/61934554/
Foto: www.imgur.com

Koncertná sála – Hravé deti

„Keď je reč o nadprirodzených či paranormálnych veciach, zvyknem byť pomerne skeptický. Napriek tomu však mám skúsenosť s poriadne desivým zážitkom, ktorý ma zneistil a domotal mi hlavu. Na začiatku prehliadky v hoteli Stanley Hotel nasledujete sprievodkyňu, ktorá vás zavedie do koncertnej sály, v ktorej sa cez deň zvykli hrávať deti.

Https://frightfind.com/wp content/uploads/2015/09/stanley hotel shining.jpg
Foto: www.imgur.com

Keď dorazíte do sály, posadia vás do pozorovacej zóny, kde vás oboznámia s tým, že žiaden z duchov či iných paranormálnych javov nie je agresívny alebo násilnícky (predpokladá sa, že väčšina z nich patrí práve deťom, ktoré sa tam zvykli hrávať).

Ako sme tak sedeli, sprievodkyňa nás poprosila, aby sa prihlásili tí, ktorých majú deti radi a vedia s nimi dobre vychádzať. Prihlásilo sa nás zhruba 5, vrátane mňa. Sprievodkyňa nám následne na dlaň položila lízadlá, ktoré sme mali držať, ako keby sme ich dávali deťom. Ak sme sa niektorému z duchov pozdávali, mali lízadlami pohnúť.

Https://www.flickr.com/photos/daveynin/9556931965
Foto: www.imgur.com

Niektorí zo zúčastnených tvrdili, že cítili jemný pohyb, iní necítili vôbec nič. Avšak ja som to poondiate lízadlo cítil a videl, ako sa z dlane presúvalo až k okraju a padlo na zem! Toto ma dostalo do kolien…“

Ďalšie príbehy z hotela Stanley Hotel vám prinesieme už čoskoro.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor Daniel MičkoDátum 28. júna 2018Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
reklama:
reklama:
reklama: