Používate zastaralý prehliadač, stránka sa nemusí zobraziť správne, môže sa zobrazovať pomaly, alebo môžu nastať iné problémy pri prehliadaní stránky. Odporúčame Vám stiahnuť si nový prehliadač tu.

Vojaci videli počas druhej svetovej vojny v dažďovom pralese tvora podobného Bigfootovi. Vraj ho tam ľudia vídavajú aj dnes.

Warning Bigfoot Sasquatch Area Stay on Marked Trails Sign
1
Otvoriť Foto TU
Otvoriť galériu
Foto: www.thinkstockphotos.com
reklama:
reklama:

Počas 2. svetovej vojny, japonskí vojaci umiestnení v Singapure zazreli zvláštnu verziu Bigfoota. Mnoho z nich tvrdilo, že videli kreatúru podobnú primátovi, ktorá bola pokrytá šedými chlpmi a merala cez dva metre. Všetko to malo byť v Bukit Timah – dažďovom pralese. 

Tieto správy o zazretí príšery vrcholili počas vojny, avšak aj v súčasnosti sa vyskytujú mnohé pozorovanie. Bukit Timah je v súčasnosti biodiverzná prírodná rezervácia, ktorú obývajú stovky živočíšnych, ako napríklad aj tigre.

Ale stále ostáva záhadou, čo vojaci a niektorí súčasní pozorovatelia vlastne v tejto oblasti videli. Niektorí ľudia tvrdia, že si makaky pomýlili s primátmi, hoci podľa vedcov je nemožné, aby si toľkí ľudia zamenili tak známe druhy zvierat.

Posledný záznam o zbadaní tohto stvorenia pochádza z roku 2007, kedy návštevníci videli opici podobné stvorenie ako uteká za ich taxíkom a iné zatiaľ vyškrabávalo odpadkové koše.

reklama:
reklama:

K téme

Viete o niečom zaujímavom? Máte paparazi fotku? Pošlite nám tip TU

Najčítanejšie za 24 hodín

Autor DanielaDátum 16. augusta 2016Zdroj thoughtcatalog.com © Najky.sk, iDen Media s.r.o.
K téme ,
reklama:
reklama:
reklama: