Vrahovia filmári 2. časť. 14-ročný vrah a nájdenie tiel 12-tich žien

Zdieľať
Killer 820017_1280.jpg
pixabay.comza-jimmy-jemmy-prybar-820017/

Názov článku asi nevyžaduje bližšie vysvetlenie ako to, že na svete existujú tak zvrátení ľudia, ktorí nielenže vraždia, ale svoje zločiny aj dokumentujú. Veľa z takýchto videí bolo nahratých online a nie je známe, ktorých linky sú ešte stále platné, preto do tohto článku nebudú zahrnuté a dúfame, že ich ani nebudete vyhľadávať. V tomto článku sa dočítate viac o ľuďoch, ktorí mali spoločnú záľubu nielen vo vraždení, ale aj filmovaní.

MAURY TRAVIS

Medzi marcom 2001 a májom 2002 boli nájdené telá 12 prostitútok vyhodené po stranách ciest v St,Louis v Missouri. Policajné vyšetrovanie viedlo k hotelovému čašníkovi Maurymu Travisovi. Podozrenie bolo oprávnené a aj potvrdené, keďže v jeho pivnici našli mučiareň. Medzi dôkazovým materiálom bola aj videokazeta s názvom „Tvoj svadobný deň“. Na videu boli najskôr len scény s Travisom fajčiacim crack ako má sex s prostitútkami. Neskôr ale boli scény tvrdšie a brutálnejšie, ukazovali ako ženy nútil do bizarných hier a rituálov, potom ich znásilnil a nakoniec mučil a zabil. Ženy uškrtil priamo na kameru. Vyšetrovatelia, ktorí videli tento videozáznam podstúpili psychologické poradenstvo, pretože obsah pásky bol taký brutálny a znepokojivý. Travis napísal list do novín, kde sa priznal k vražde 17 žien. Keďže sa našlo len 12 tiel, vyšetrovatelia chceli nájsť aj zvyšné, ale Travis im už nemohol dať žiadne indície, keďže sa obesil vo svojej cele krátko po zatknutí.

http://listverse.com/2016/10/25/10-twisted-murderers-who-filmed-their-crimes/
http://listverse.com/2016/10/25/10-twisted-murderers-who-filmed-their-crimes/

PHILIP CHISM

Philip mal v čase vraždy 14 rokov. V tomto veku Philip znásilnil a zavraždil svoju 24-ročnú učiteľku a zo školy jej telo odtiahol do lesa. CCTV záznam znázorňuje poslednú časť jeho hnusného činu, ale podľa polície to nie je jediný záznam tohto mladého vraha. Philip totiž tesne pred zadržaním rozmlátil svoj mobilný telefón a nanešťastie sa z neho už nepodarilo technikom nič získať. Podľa polície si Philip svoj čin po celý čas nahrával a vďaka záznamu mohli lepšie zrekonštruovať celý prípad. Philip bol súdený ako dospelý a dostal dve podmienky a 40 rokov k tomu. Philip bude mať v roku 2053 vo veku 54 rokov nárok na podmienečné prepustenie.

http://listverse.com/2016/10/25/10-twisted-murderers-who-filmed-their-crimes/
http://listverse.com/2016/10/25/10-twisted-murderers-who-filmed-their-crimes/

Ďalšie k téme

Zdieľať Zdieľať na Facebooku Odoslať na WhatsApp Odoslať článok emailom